Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha hasra fordítom...

Mit tegyek, ha hasra fordítom a gyermekemet, ordít?

Figyelt kérdés
Azt javasolják, hogy ha ébren van a gyermek legyen minél többet hason ( azért hogy kellőképp fejlődjön a nyak ill. hátizom). A gond az, hogy ha hasra fordítom akkor fékezhetetlen sírásba kezd.Ha a mellkasomon fekszik hason akkor szépen emelgeti a fejét, de ha az ágyra teszem akkor sír.1.5 hét múlva lesz az 1 hónapos státusz vizsgálat, félek hogy akkor is csak sírni fog hason.
2014. márc. 19. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne forditsd hasra.

Nem mindenkinek jó amit ajanlanak es nem mindig kivitelezhetö.

2014. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még csak 1 hónapos lesz és már is ilyennel nyaggatod? Hát így nem is csodálom hogy ordít. A 3 hónapos státuszra kell már ezt tudnia,tehát rengeteg időtök van még ezt gyakorolni!Én egyenlőre még nem erőltetném a helyedben.Próbálgatni lehet, de ha ordít akkor ne erőltesd. Kicsi ő még ehhez!
2014. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk még akkor is sír, ha rajtam van hason...2 hónapos, reggel mikor nagyon pihent és jókedvű akkor kb 2 percet elvan hason sírás nélkül.
2014. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jajj nagyon picike még! Esetleg ha gondolod a hason altatást megpróbálhatod, mert azt van amelyik baba szereti és az is használ mivel közben is kicsit mocorog, meg amikor felébred (légzésfigyelő ajánlott!!!)


De egyébként egyáltalán nem fontos ez még, 3 hónaposan is ordítani fog, de úgy legalább tudsz elé játékokat tenni és azok picit lefoglalják, de most még tök felesleges.


VAGY ha nagyon ragaszkodsz hozzá, hogy hason legyen, akkor feküdj a hátadra és tedd a mellkasodra, hogy lássa az arcod, de ezzel is bőven ráérsz.

2014. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok... ja a mellkasost írtad is, csak mire odaértem elfelejtettem :D .... ennyi hason levés bőven elég neki! :):)
2014. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne fektesd hasra :)

az én babám is úgy ordít hason, mint akit nyúznak. Vannak ilyen babák.

Már 3 hónapos, és még mindig csak 5-10 percet bír hason, ha lefoglalja magát valami játékkal, amit elé teszek.

Egyébként mi is a mellkasunkra fektettük, úgy emelgette a fejét egy kicsit, de azt sem tűrte túl sokáig (és mi csak kb. 2 hónapos korától csináltuk ezt vele).

Az 1 hónapos státuszvizsgálaton szerintem nem is néznek ilyesmit.

2014. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem a védőnő mondta hogy fektessem hasra ( persze csak felügyelet mellett), hogy erősödjön a nyak ill. hátizom.első baba nekünk még minden új
2014. márc. 19. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se fektesd hasra, ráér még.
2014. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!