Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 oltástól lehet ilyen? Mit...

15 oltástól lehet ilyen? Mit adjak enni neki így?

Figyelt kérdés
16 hósom napok óta nem akar enni. Csak a teát ill. a tápszert fogadja el. Feb.25-én kapta a 15 hós oltást.Több mint két hétig semmi baja nem volt, leszámítva a pöttyöket, gondoltam ennyivel meg is ússzuk. A mostani tünetei pénteken kezdődtek, enyhe orrfolyással. Mára már hasmenése (vizes jellegű) is van, ill. a napokban volt is. Pici kiütések vannak a testén, de nem viszketnek. Láza nem volt. Szerintetek lehet ez az oltástól? Étvágya abszolút nincs, és aggódom is,hogy nem akar enni, bármivel kínálom. Tegnap este evett egy nagyon pici szendvicset, de mindent kiköp. Mit adhatok neki, ami esetleg javíthat a helyzeten. Sós krumplit? Dokihoz azért nem vittem mert, azt mondta anno, hogy várhatóak ilyen tünetek, és az oltástól lesz, de több mint két hét telt el az oltás és a tünetek kijövetele között. Legközelebb jövőhéten viszem egy másik oltásra. Nem igazán tudom mit csináljak. A kedve jó, játszik nevet, csak nem akar enni, és ez aggaszt nagyon. Most több foga is jön, elég rendesen...
2014. márc. 19. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az oltás okozza a tüneteket, próbáld meg ks húslevest, mármint leve belefőzött krumpli-répa,az én gyermekem ezt akkor is szívesen megette ha fájt valamije (pl. az ínye),és a befőtteket, ha hamarosan köv. oltást kap, mondd el az orvosnak ezeket a tüneteket mindenképp és jobbulást.
2014. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem ez inkább a fogacska, mint az oltás.

adj neki olyan ételt, amit rágcsálhat: kölespufi, keksz, banán, kifli, bármit, amit egyébként szivesen megeszik.


viszont a másik oltással én még várnék egy kicsit.

2014. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!