Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik etetőszéket ajánlod?...

Melyik etetőszéket ajánlod? Max 60 ezerig.

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Chicco polly double. 4 hós kortól használható, több fokozatban dönthető, magassága állítható, könnyű összecsukni, dupla tálcás, 2 gurulós kerék, stb stb.

én nagyon szerettem. mi használtan vettük, de az új ára biztosan nem haladja meg a 60 ezret. ha érdekel, nézz utána google-ban :)

2014. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy mire szeretnéd használni, tudom, hogy sokan ültetik is benne a gyereket napközben, és ott játszik a pici, míg anyának dolga van. Amíg ilyesmire is használtam addig ilyenünk volt: [link]


Ha ilyen típusúban gondolkoznék, akkor viszont ma már a stokkét választanám, tehát első helyen nekem az a nyerő, az én tapasztalatom szerint a gyerekek is imádják.


Most két éves a lányom, és éppen a napokban vettünk neki ilyet: [link]


Ez hordozható, csinos, nagyon dizájnos, és ami nagyon fontos: KÉNYELMES, nagyon jól tisztítható, és nagyon élvezi, hogy ő is velünk egy asztalnál ül. Én megkockáztatom, hogy ennek a kicsit extrább verzióját venném már a kezdetektől a mai eszemmel, pl. ilyet: [link]



Szóval ezt nagyon tudom ajánlani, engem mondjuk rázott a hideg ezektől a borzasztó monstrumoktól, nálunk fontos szempont volt, hogy passzoljon a lakás képéhez, és az is, hogy jól használható, sok funkciós legyen, azaz használhassuk itthon is, de sokszor vihessük étterembe is akár, nagyikhoz, barátokhoz, nem kellett dönthető, mert míg nem ült fel önállóan, nem ültettük ilyenbe. Az is számított, hogy a tálcája jól mosható legyen, a huzata pedig teljes egészében eltávolítható. A fentiek közül mind szuper szerintem. :)

2014. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

Több fokozatban dönthető a háttámlája, maga a szék ülőmagassága állítható, könnyű összecsukni, kényelmes a fiamnak, duplatálcás, 5 pontos öve van. És nem is túl drága.

2014. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Chicco Happy Snack van. [link]

Nagy, a támlája dönthető, a gyerekek szerették. Hasonló, mint amit 1. ajánlott, csak ez nem állítható magasságában. Huzata ennek is levehető, mosható. Ha újrakezdeném, lehet h én is inkább Stokke-t vennék már az első gyereknek. Ha kinövik az etetőszéket, még mindig kicsik a normál székekhez. Így venni kellett magasított széket, hogy a gyerekek is az asztalnál üljenek velünk. 2x, mert két gyerekünk van.

2014. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk dönthető támlás L. Rossi van, használtan vettük 10 ezerét és nagyon szeretjük, már a második gyereknél használjuk!

[link]

2014. márc. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is Chicco balos snack volt, szerettük nagyon, szívesen ajánlom
2014. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!