Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az oldalán akar csak aludni a...

Az oldalán akar csak aludni a lányom! De mindig felébred ha a hátára fordul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába rakom hasra vagy a hátára ha elaludt,az oldalára fordul.Éjszaka képes 11 alkalommal is ezért felébredni
2014. márc. 19. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:

na erre a választ én is szeretném tudni!

az én fiam 1 éves most, csak hason és oldalt alszik, de persze van hogy hátra fordul és akkor sír, hogy fordítsam vissza, majd alszik békésen tovább. elég kiborító tud lenni. várom én is az ötleteket! :)

2014. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdező! Mennyi idős a lányod?

1. válaszoló! Egy 1 éves gyereket neked kell megfordítani, ha hátrafordul? Vagy félreolvastam valamit?

2014. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen, de csak álmában.

egyébként már menni is tud.

2014. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A lányom pont fordítva volt én mindig az oldalára raktam és a hátára fordult akkor felkelt, és így kitámasztottam, és utána békésen aludt magának!

Nektek is javaslom, hogy két oldalról valamivel kitámasztani, hogy ne forduljon az oldalára fordulni

2014. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha felébred, akkor ne menj oda hozzá, és ne fordítsd meg. Majd megfordul kis küszködés után magától is.
2014. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Támaszd ki.
2014. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Párszor próbáltam,hogy a hátát plüssel támasztottam ki a mellkasánál pedig a takarót oda gyűrtem neki.De abból is hatalmas ordítás lett,mert hasra vágódott :)
2014. márc. 20. 09:58
 8/9 A kérdező kommentje:
10 hónapos a lányom!nagyon jól forgolódik,nem azzal van a baj!hanem hogyha éjszaka a hátára huppan megijed és ordít mint a sakál
2014. márc. 20. 10:00
 9/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Őszintén szólva, akkor nem tudom mit tehetnél, hiszen meg tudna magától fordulni, de nem akar. Reménykedj, egyszer csak kinövi.
2014. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!