Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik az egyéves...

Miért nem eszik az egyéves gyerekem?

Figyelt kérdés
Orvosi javaslatra 9 hósan elkezdtük a tejet bevezetni .. ! / nem volt hajlandó semmilyen tápszert megenni / 13 hónapos most . 1 hete csak tejet és semmi mást nem fogad, sem gyümölcsöt , se főttétel, se zabpelyhet .. semmit ! Ma a gyógyszertárban a supradyn plus-t ajánlották 1 héten keresztül napi negyed tabletta vízben feloldva , ennek elvileg étvágyjavító hatása van ! Segítsetek nekem .. már olyan rosszul érzem magam , hogy csak a tejet eszi .. ! :(

2014. márc. 19. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyen veletek egy asztalnál, abból,amit magatoknak főzöl. Persze fokozatosan szoktasd hozzá az ételekhez.
2014. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először is köszi a választ ! már lassan 2 hónapja velünk eszik , és azt amit mi ! sajnos ez sem .. próbáltam már , hogy összetöröm neki , hátha a foga bántja de úgy sem ! :(
2014. márc. 19. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Bocsi,de először is nem tudom milyen dokid van,hogy tejet ajànlja.Mikor egy éves kor alatt nem szabad.de a legjobb 3 évesen.miért nem junior ital?abban sokkal több a vitamin.Mi voltunk gasztroenterològusnál,mivel étvàgytalan volt nagyon a pici.Bonolact ProKid probiotikumot ajànlott.nem receptköteles.azòtaeszik szépen.próbàld meg azt.àrtani nem árt.
2014. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ ! A Junior italokat sem volt hajlandó meginni .. mindent kipróbáltunk ! Úgy hogy a tej maradt neki .. felesbe adtam neki eddig , már csak sima tej ! Én bízom a dokimban , hisz még az én dokim is ő volt ! :) Köszi , kirpróbáljuk , remélem segít !
2014. márc. 23. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!