Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik ilyen? : még nincs 8...

Létezik ilyen? : még nincs 8 hónapos a baba, de éjszaka önkiszolgáló módon a kiságyba bekészített tápszerért odamászik, egyedül mind megissza, majd alszik tovább.

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 20:49
1 2
 1/11 Jégtánc ***** válasza:
87%
Ha létezik akkor elég szomorú hogy az anyuka vagy apuka nem frissen készíti a tápszert.Kb 1 perces meló lenne.
2014. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez az egyik. Meg nekem fura, hogy nem sír, nem jelez, csak tudja, hogy ott van az étel, de hogy tanították meg? Meg az is, hogy nem félnek, hogy félrenyel, hogy büfizik egyedül stb.
2014. márc. 19. 20:58
 3/11 Jégtánc ***** válasza:
100%
Lehet hogy már huzamosabb ideje így csinálják.Fene tudja.
2014. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem igaz.

De ha mégis tényleg gáz mert a tápszert frissen készítettem mindíg a gyerekemnek, ilyet eszembe se jutott volna..

2014. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Ha létezik is, akkor szegény gyerek. Kicsi félremegy v ilyesmi és akkor aludhat a romlott tápszerszagban:S Anyuka saját kényelme helyett inkább próbálná meg leszoktatni az éjszakai kelésről...
2014. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

A tápszert csak frissen elkészítve lehet fogyasztani, a hűtőben is maximum 2 órát állhat.

Nem savanyodik meg addigra a tej? S milyen szülőaz ilyen ha erre tanította meg gyermekét? Sosem tennék ilyet.

2014. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Létezik. Nálunk cumisüveg víz volt bekészítve. Amikor 'nekiütközött' érzékelte, hogy mi az és kiszolgálta magát. Így szokott le az éjszakai evésről.
2014. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
8 hónapos gyerek még semmit ne egyen, ne igyon egyedül, mert könnyedén megfulladhat.A kiságyba se legyen bekészítve neki semmi. A tápszert frissen kell készíteni, max. hűtőszekrényben tárolható pár óráig. Milyen szülő az ilyen? Szegény gyerek....
2014. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

pont ugy volt, mint a 7. válaszolonál, igaz 9 honapos volt a kislány, akire vigyáztam és 4. gyerekként érkezett a családba.

be volt neki készitve egy cumisüvegbe viz, azt megitta, hangja nem volt, aludt tovább..most 3 éves.

2014. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

szerintem lehet.

enyém cumis volt, minden este megmutattam neki, hogy melyik sarokba teszem a pótcumit, nem keltett emiatt 8 hónapos korában már.

10 hónaposan egyedül itta a tápszerét, utána a kiságy melletti komódra tette az üveget és lefeküdt aludni. persze én az ajtóból hallgatóztam, de nem ez a lényeg, el tudom képzelni :)


más kérdés, hogy nem romlik meg a tápszer? úgy tudom 2 órát áll el szobahőmérsékleten, biztos nem adnék a babámnak több órája állott tápszert :S

2014. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!