Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20-22fokos lakásban adtok még...

20-22fokos lakásban adtok még rá hosszú ujjút?

Figyelt kérdés
most hogy kezd jó idő lenni kint fűtés nélkül is 20-22 fok van a lakásban.

2014. márc. 22. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
20 fokban rajtam is hosszú ujjú van.
2014. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
persze.
2014. márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora a gyerek. A 2 évesemre már nem adok, télen sem adtam csak trikó-pólót, én is pólóban voltam a 21-22 fokos lakásban. Az 1 évesem még kicsit fázósabb, rá még inkább hosszú ujjút adok.
2014. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 éves a kisfiam, hosszú ujjú body van rajta
2014. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 20 fok az nekem kevés. Akkor még pulcsi is van rajtunk.
2014. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
majdnem 1éves április 3-án lesz a szülinapja. azt veszem észre hogy ha hosszúban van és sokat mászik akkor nagyon ki izzad. hosszú ujjú bady és nadrág elég lenne rá? mert most úgy van hogy rövid ujjú bady és egy hosszú ujjú rugdalózó vagy hosszú ujjú póló és egy nadrág.
2014. márc. 22. 18:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod, hogy melege van, izzad, akkor adj rá egy réteggel kevesebbet. Gyerekfüggő is, hogy melyik gyereknek mikor van melege, ahogy a felnőtteknél sem egyforma ez.
2014. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem ide tartozik, de multkorában volt egy kérdés, hogy mennyi az ideális höfok a babának bent a szobában...... én ma kaptam egy tájékoztatot, amiben nagy betükkel felirtak 4-5 szabályt, az egyik pl. az volt, hogy 19 foknál ne legyen melegebb a lakás :D
2014. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, adok rá. Nekem 1 réteg kevés, a fázós lányomon rövid ujjú body van, a nagyobbon meg trikó a hosszú ujjú póló alatt (nem pulcsi vastagság). Tegnap besütött a nap, 23 fok felett volt, akkor a nagy csak rövid ujjút kapott, de estére így is kell még valami hosszú rá.
2014. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk 22 fok van, mindenki hosszú ujjúban van, én is, a férjem is, a gyerek is.


OFF:Igen, izgalmasak az ilyen tájékoztatók, csak nem tudom, kik írják őket. A férjem orvos, ilyet mi is kaptunk anno, ott röhögtek a kollégáival a benne lévő tanácsokon. 19 fokban én is fázok, és hidd el a gyerek is. (Tudom, tudom, bölcsőhalál kockázat, és a többi, baromság.)

2014. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!