Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van, hogy ugyanarra a...

Miért van, hogy ugyanarra a 4-es pelenkára egyikre 7-14 kg, a másikra meg 7-18 kg van írva? Pampers, egyébként összemértem szerintem teljesen egyforma.

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Egyik pl Sleep&Play, másik Active Baby?
2014. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem , ugyanaz mindkettő, konkrétan a premium care, amit ezelőtt vettem 4-es és 7-14 kg, amit tegnap azon meg 7-18 kg van. ja, és nem 4 +-os, sima 4-es mindkettő.

pont azért vettem meg tegnap mert 18-kg-ig volt rajta, ami ezelőtti már elég szűköske volt a combjánál, de összemértem és teljesen egyforma a nagysága:(

2014. márc. 24. 09:46
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet elírták véletlen
2014. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nem a kilót néztem sosem hanem ha kicsi volt vettem egyel nagyobbat tehát ha neked kicsi volt a 4es akkor 4+osat vagy 5öst kellett volna venned kilótól függetlenül,azért is néha mindegy a kiló,mert pl fiam 5öst hordott már akkor is amikor súlyra a4es méret lett volna jó,de mivel izmosabb alkat így Őt a 4es már szorította
2014. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

de utána néztem a 4es pelenkára 7-18 van ráírva mindig

az 5ösre meg 11-18ig

2014. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer véletlenül vettem 4+-ost, az 7-18kg-ig volt, összemértem, és nagyobb volt mint a sima 4-es. Félre is tettem, mert még a 4-est használjuk, bőven jó még.
2014. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!