Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron is szokták használni a...

Nyáron is szokták használni a lábzsákot a tűző nap ellen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én nem.

Tűző napra nem viszem, 11-kor már hazafelé indulunk a játszótérről,és du. 5 előtt nem megyünk ki.

Amúgy be van kenve, és van állítható napernyő a babakocsin.

2014. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De van olyan, amikor sehol nincs árnyékos oldal, nem mindig kivédhető a tűző nap, ezért kérdezem.
2014. márc. 24. 15:51
 3/13 anonim ***** válasza:
11 és 3 között,mikor erősen tűz a nap,akkor ne vidd ki. előtte,utána pedig nem fog bele halni. kend be napvédővel,amikor csak lehet,válaszd az árnyékos oldalt,egyébkor nem fog megártani.
2014. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És csecsemőt is be szoktak kenni? Mert az csakcsak vegyszer.
2014. márc. 24. 15:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy be kell kenni. Gondolj már bele, ha rátennéd a zsákot a kocsira alatta bepállna, befőne a gyerek. Egy nagyobb ruhapelust szokás a kocsira tenni ami véd a nap ellen is.
2014. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Babeli Zurzavar ***** válasza:
a napkrem meg mindig egeszsegesebb mint a szenne egett baba bor!!! texilpelus a jo megoldas!
2014. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, a mi lábzsákunk borzasztó vastag, csak megfőne alatta. Árnyékolásra van a textilpelus (be is takarhatod vele a lábát), a napernyő, lehet kapni babakocsira való napvitorlát és ott a fényvédő krém.
2014. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
3 hónaposnál kisebb csecsemőt nem szabad naptejjel kenni!!!
2014. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a kislányunk Júniusba született. Soha nem tettem rá a mózeskosára a lábzsákot, mert úgy csak befülledt volna textíl pelenkával szoktam betakarni. És mikor kicsi d.e úgyse mész sétálni d.u meg 5-6 körül szoktunk menni :)
2014. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezért vettem átfordítható karos babakocsit, így az esetek nagy többségében azért kivédhető, hogy telibe süsse a nap a babát. De a lábzsákot soha nem raknám rá nagy melegben, én is textilpelussal takarom le, illetve nagyon nagy melegben csak akkor megyünk, ha nagyon fontos, mondjuk orvos vagy hasonló.
2014. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!