Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kislányomnak már...

8 hónapos kislányomnak már "kellene" ülnie?

Figyelt kérdés
kutyázik,-ill oldalt az egyik kezén könyököl,próbálja feltolni magát,de még visszaesik.7-és fél kiló körül van,lehet,hogy picit nehezebb az átlagnál?-ezért nem megy?
2014. márc. 25. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ülnie.

Én fiam 9 kiló 8 hónaposan, úgyhogy nem nehéz a babád.:)

2014. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugalom még ráér előbb hadd kússzon-másszon. Fel fog ülni amikor rájön, nem kell siettetni.:)

Viszont a súlya nem döntő ebben ugyanis az én lányom 9kg és már kapaszkodva áll.

2014. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11 és fél hónaposan tudott először ülni. Senki nem mondta, hogy baja lenne, mint ahogy nincs is. Gyerekorvos, védőnő szerint is teljesen rendben volt így.
2014. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 és fél hónaposan ült fel. Teljesen átlagos súlyú, mégsem siet el semmit. Néha viszont már eszembe jut, mert annyiszor megkérdezik, hogy egyedül mennie kellene-e már.
2014. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi-nem aggódom,csak kiváncsi voltam,kinek mikor ült fel először-mert,hogy a lányok elvileg ügyesebbek.
2014. márc. 25. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!