Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második babánál mikortól...

Második babánál mikortól alakult ki valamiféle rendszer a "káosz" után?

Figyelt kérdés
Testvérféltékenységre,napirendre,stb... gondolok leginkább,illetve arra,hogy aggódom,hogy nem tudok mindkettővel eleget foglalkozni.2,5 hetes a kicsi,és mindig ölben lenne,tápszeres,hasfájós,sokat van ébren.A nagy 3 éves,már nem alszik nap közben,és egész nap le kell kötni valamivel.Mit tudnátok javasolni,tanácsolni?
2014. márc. 25. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

hát, nálunk 3 hetes koráig tartott a káosz. Aztán simább lett és 8 hetes kora óta műkődik minden, nincs káosz, most már 5 hónapos a babám.

tápszeres ő is, nem volt hasfájós, csak nem tudott elaludni.


én úgy csinálom, bár az enyém nagyobb, mint a tied, de amikor kisebb volt, úgy csináltam, hogy amikor altattam és a pici aludt, akkor a nagy mesét nézett. Amikor a pici fent volt, akkor a naggyal is olyat játszottam, hogy a közelemben lehessen a pici. Valahogy így hozom össze a mai napig.

miért nem alszik napközben a nagy? az enyém mindig alszik 2 órát ebéd után. Ez fix.

amúgy: autópálya építés, nálunk lányok vannak, tehát babázás, stb.

2014. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9 hetes a pici 3 eves a nagy. A legnagyobb baj hogy a pici orak hosszat cicin van plusz elaludni se tud csak orditva kezben. A nagy szereti de folyton engem nyaggat- ami ertheto hogy jatsdzak vele. Sajna sokat ul a tv elott. Nehez...Foleg hogy egyedul vagyok veluk hetfotol pentekig
2014. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A nagy már egy hónapja nem alszik nap közben,és pörgős fajta,mindig csinál valamit.Tv-t mióta a kicsi megszületett,nem nagyon akar nézni,inkább játszana, és mondja,hogy tegyük le a kicsit.

A kicsi is sokat lenne kézben,sír,ha letesszük.Kimenni nem nagyon tudok kettővel,mert a babakocsiban sír a kicsi,a nagy meg játszana.De így nem tudok vele játszani. :(

Tök bénának érzem magam,stresszelek,sajnálom mindkettőt,valamelyik sír valami miatt.

Plusz alig alszom,mert a kicsi az etetések közt nyüszög éjjel.Amúgy is gyakran eszik,kb. 2,5 óránként.

Alig várom,hogy nagyobb legyen,és emiatt is szarul érzem magam...

:(

2014. márc. 31. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!