Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tanult meg magától...

Mikor tanult meg magától elaludni ringatós babád?

Figyelt kérdés
Ha ringattad babádat, mikor tanult meg magától elaludni? Persze azok is leírhatják válaszukat akiknek nem kellet ringatniuk babájukat, hogy hogyan alszik el az ő babájuk.
2014. márc. 25. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

15 hónapos,még mindig csak ringatva alszik el... :(

Fogalmam sincs,hogy fogom erről leszoktatni.

2014. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiamat úgy 3,5 hónapos korától tudtam úgy elaltatni, hogy az ágyon feküdt mellettem. Kiságyban lehetetlenség a mai napig is (másfél éves).
2014. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

10 hónapos, még mindig ringatom.

De olyan gyorsan változik, egy-egy újabb szokást gyorsan felvesz vagy elhagy, hihetetlen.

Most jelenleg 20 perc szopi (igazából csak cicizik) és 5-10 perc séta+dúdolás jön be.

Az ágyban felvétel nélkül elaltatni egyszer sem sikerült még, pedig rendszeresen próbálkozom.

2014. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ringattam, aztán rájöttem h bár meghitt pillanat, van h fáradt vagyok és rá kellett jöjjek h 'magammal cseszek ki" ha erre rászokik,így fogtam és beraktam a kiságyba a hasikájára, felfedezte a hüvelykujját amit cumizik és amit nem tud úgy kiköpni a szájából h ne találja meg. Kimegyek a szobából, nyugalom van. Először sírt, aztán arra gondoltam h ha 5-10 percnél tovább sír, nem hagyom sírni. De csend lett. Elaludt..azóta mindig így csinálom és 10-ből 8x sikerül.
2014. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam 3 hós korától így csinálom, most fél éves.
2014. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy éves kora körül kényelmetlenné vált neki a pozíció, azóta leülök vele a fotelba vagy mellé fekszem. Korábban elképzelni se tudtam, hogy valaha sikeres lehet a melléfekvős módszer.
2014. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!