Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Áprilisban szült anyukák!...

Áprilisban szült anyukák! Miket tud, csinál a babátok, és mekkorák most a paraméterei a kis 8 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
Az enyém április 21-én született,kislány.Most 8 kg,és nagyon aktív.:)Ül,áll,kúszik-mászik,és szavakat próbálgat mondani.(baba,mama,apa,stb.)Olyan gyorsan nő,szinte követhetetlen.És napról-napra bújósabb,ölelkezősebb lesz.Imádom!:)
2009. dec. 17. 03:39
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Kb én is ennyit tudok neked mondani.

Április 30-án született kisfiú, most 10 kg, 76 cm, anyatejes. Nagyon nem is akar mást enni. A gyümölcsöt nagyon szereti, de a a főzelékkel hadilábon áll.

Áll, ügyesen lépeet oldalra, mászik. Szépen eljátszik egyedül, bár most egyre jobban azt tapasztalom, hog ykell, hogy ott legyek, mert keres.

Nagyon bújós lett. Szótagokat mond is.

Boldog Karácsonyt!

2009. dec. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam április 7én született. Most 10 kg. Kicsit lusti, de biztosan ül és kúszik mászik. Állandóan beszél és kiabál. (mama, apuuuuuu, baba) Imádja a telefont és távkapcsot. Boldog első karácsonyt!
2009. dec. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

SZia!


A kislányom április 9-én született, 8,5 kg és 75 cm. Ül, mászik, bútorokba kapaszkodva feláll és mellettük lépked. Nagyon aktív baba, szavakat is mondogat, apa, anyinyi, mama, papa, baba és pá-pát integet, tapsol. Hihetetlen egyéniség, napról-napra változik, csinál valami újat. Nagyon boldog vagyok vele, és nagyon várom az első karácsonyunkat. :)


Mindenkinek kellemes ünnepeket és boldog babázást kívánok.

2009. dec. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én április 6-án szültem.

A lányok 8-8,5kg körül vannak.Mindketten állnak, másznak, ülnek. A kúszás kimaradt. Az egyik már tud pá-pát inteni és modja közbe, hogy tá-tá. Állandóan gagyognak. Már szépen lépegetnek a bútoroknál. Az első foguk még csak most bújik.

2009. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek,és személyes kommentet írok rá:

Első válaszoló:Szép nagy fiú lehet,ha 10 kg. :) Az én kislányom mindent eszik,mellette szopik,és mégis olyan nagyon vékonyka.Ő is csak velem akar lenni,nem nagyon van el egyedül,ha nem lát.De hát mi pont ezt imádjuk,hogy ennyire szeretnek minket.Boldog karácsonyt nektek is! ;)

Második válaszoló:Az enyém is folyton kiabál,ezek szerint ez ilyen korszak!!!A telefon és a távkapcsoló nálunk is sláger.Vettem neki egy zenélős rózsaszín játéktelefont,azzal igen jól elvan.Az nem baj ha kicsit lusti a kicsikéd,ha egyszer elindul,akkor úgyis megállíthatatlan lesz. :) Neked is boldog karácsonyt!

Harmadik válaszoló:Neked pont olyan aktív babád lehet mint az enyém. :) Csak az enyém nem hajlandó tapsikolni,meg pápázni,jókat nevet ha mi ezt mutogatjuk neki. :) Én is nagyon várom vele a karácsonyt,mert évek óta rá vártam,és nagyon boldog vagyok,hogy ő van nekem...Neked is nagyon boldog karácsonyt!

Utolsó válaszoló:Gratula hogy ikreid vannak.Izgalmas feladat lehet,2 tipegő babuci.Nagyon szerettem volna ikreket,van rá hajlam a családban,de aztán 1 babám lett.De az az egy az gyönyörű.Nekünk 3 fogunk van,egy kibújt teljesen,kettő meg félig. :) Boldog karácsonyt,és sok türelmet kívánok neked a két kis manóhoz. :)

2009. dec. 18. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!