Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hónapos lányom egyik...

12 hónapos lányom egyik pillanatról a másikra sír az itatópohártól. Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2 fajta is van neki, mindegyiktől sír.
2014. márc. 25. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk az elektromos fogkeféjétöl sír ha meglátja....

Nem tudom miért van ez :(

2014. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak akkor sír, ha meglátja, vagy ha inni kezd belőle? Lehet butaság, de a fiam is sírt, mikor ivott belőle, és rájöttem, hogy szinte teljesen eldugul a gyümölcsrosttól, és amiatt sírt, mert nem jött az innivaló elég gyorsan, persze ez csak egy tipp.
2014. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mikor meglátja nyitja a száját, sőt van mikor mutatja, hogy kéri, aztán beveszi a szájába és jön a sírás. De nem hiszti, hanem igazi sírás, belém is bújik olyankor.

Csak vizet teszek neki bele, nem is láttam, hogy el lenne tömődve. Semmit nem változtattam.

Reggel még ivott belőle, aztán reggeli után mikor odaadtam neki jött ez a dolog :(

2014. márc. 25. 13:54
 4/4 anonim válasza:
Lehet, hogy egy rossz emlék, amit hozzákot a pohárhoz,és amikor eszébejut, sír. Lehet hogy ez...
2014. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!