Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek a babája születési...

Van akinek a babája születési fejlődési rendellenességgel jött világra? Hogyan dolgoztad fel a tényt? Problémamentes terhességed volt?

Figyelt kérdés
Mi volt a rendellenesség? Tudtak rajta gyógyítani?
2014. márc. 25. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen... A terhesség során úgy tűnt minden rendben, rengeteg uh-n voltam, mert az első hónapban lázas voltam, orrfolyás, köhögés, stb. és féltem, hogy ez bajt okoz a babának. Azt mondták mindig minden rendben, aztán születése után pár órával kiderült, hogy gyakorlatilag nincs nyelőcsöve. Rögtön műtötték, tud szájon keresztül enni, de nem egyszerű, nagyon sok mindent nem, elakad, tágítani kell, stb.

Nehezen dolgoztam fel nagyon, de mára már beleszoktam, az életünk része lett és minden pillanatban résen vagyok, hogy ne legyen gond.

Nálatok kérdező van vmi baj??

2014. okt. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Sajnálom, hogy ilyen problémával kell , hogy együtt éljtek! És megkérdezhetem azóta mennyi idős most a gyermeked? A terhesség alatt gyógyszert is szedtél a betegségre?

Nálunk egy ideg működési zavar van, ami nem mozgatja az izmot.

2014. okt. 22. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:

2 éves múlt a KisMackóm, nehéz, de bízom benne, hogy idővel javul még. Mivel tervezett baba volt és sejtettem, hogy kismama vagyok, szóltam az orvosomnak és eleve olyan gyógyszereket kaptam, amit kismamák is szedhetnek. (Lázcsillapító és helyi hatású szerek.)

Nagyon sajnálom, hogy nálatok is baj van. :( és ez miben nyilvánul meg, nem tud mozogni? Van esély a javulásra? Milyen idős?

2014. okt. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!