Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit es mikor alszik 20-24...

Mennyit es mikor alszik 20-24 honapos babatok napközben? Este mit vacsorazik es mikor alszik el, ill. hanykor ebred reggel?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Bár nekem 18hós lesz lassan,ő 6kor kel,alszik 11től 12-12:30ig.Este vacsi 18kor,alvás 19kor.Bármit vacsizik,tejpép,tejbegríz,szendvics,virsli kenyérrel,péksüti,néha főttet.
2014. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Kisfiam 23 hónapos. Fél egykor ebédelünk, egykor alszik el, és kb. másfél vagy két órát alszik. Este azt vacsorázza, amit mi, hideg vagy meleg szendvics, tojásrántotta, virsli, tejberizs, stb. Fél kilenckor fürdetjük, kilencre ágyban van, és 5-30 perc alatt alszik el, vagyis legkésőbb fél 10-kor. Hajnalban egyszer felébred, akkor átmegyek hozzá, visszafektetem, és fél 8-ig alszik.
2014. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20 hónapos lányom nappal fél 1től 2-3 ig alszik. Vacsira lefekvés elött tejbegrizt eszik. Fél 9kor alszik el és reggel 8-9 között kel fel.
2014. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

a kisfiam 22 hónapos.reggel fél 7 körül ébred, dél körül ebédel, utána min. 3órát alszik, de majdnem 4et. este főtt ételt eszik,ritkán hideget. fél 10-10 körül dől ki.

ha du.alvasnal wbtesztem,akkor egész este nyugos:(

2014. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Ne haragudj de már bőven nem baba egy 1,5-2 év körüli kisgyerek.
2014. márc. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22 hónapos lesz a fiam, nappal déltől 3-fél 4-ig alszik. Este velünk vacsorázik (szendvics, virsli, rántotta, ilyesmi). 8-kor fekszik és alszik reggel fél 8-ig.
2014. márc. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Ki ez a szerencsétlen, aki mindig beszól a kérdéseknél, hogy egy ekkora gyermek nem baba, miért zavar ennyire?


20 hónapos a lányom. Fél 12-12 között ebédel. Fél 1kor megy alkudni és másfél-két órát alszik.


Este 6- fél 7kor vacsizik: sosem meleget, mert 2 napra főzök ebédet. Amiket eszik: vajas kifli házikolbival, tojáskrémes zsemle, padlizsánkrémes zsemle, főtt tojás, rántotta, zöldségeket 2 hónapja végre megeszi, paradicsom, paprika, retek, ubi, sajt, melegszendvics, virsli.

Mindig iszik hozzá 2dl tejitalt.


Fél 8kor fürdik. Fél 9kor már alszik. Reggel 7- fél 8kor kel. 3 hónapja nem szopik, azóta nem kel fel éjjel.

2014. márc. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem sem baba,egy ennyi idős,szerintem is zavaró,bár már olyat is láttam aki egy kérdésben a 3évesét nevezte babának.Fiam bölcsis 2 éves,egyszer alszik kb 1-1,5 órát de csak a bölcsiben itthon nem olyan 12-13:30ig max.Este 7-fél 8 között alszik el,általában vajkrémes kenyeret sajttal,csemege ubival ez a kedvence de szereti a ketchupos,vajas kenyeret,a virslit,a bundás kenyeret, a májkrémes kenyeret.Nem eszik se sonkát,sem szalámit enm szereti. Reggel 6kor ébred.
2014. márc. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

19 hónapos fiam fél 12 körül ebédel és dél- max. fél 1-kor alszik el, ilyenkor kb. 2 órát alszik.

Este 7-kor vacsorázunk (azt eszi amit mi, általában szendvicset vagy ami az ebédből marad, ha nem nehéz kaja). Elalvás előtt még iszik egy kis tejet. 9-től alszik reggel 7-8-ig.

2014. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!