Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most komolyan másnak is ennyi...

Most komolyan másnak is ennyi küszködéssel járt a babájának a rágófogak kibújása?

Figyelt kérdés
Már komolyan nem tudom mit higyjek.Az elmúlt 2 hónap nem szólt másról minthogy beteg.Az orrtrüttyögés és köhécselés állandó,hol erősebb,hol gyengébb formában.Az íny hetek óta többszörösére dagadva,híg,extrabüdös kaki,ami lemarja a popsiját,időnként rossz étvágy,éjjel sírás,dentinox,két napja nurofen is.....de ez a 2 hónapja tartó náthás állapot,orrot kell szívni,amit nagyon utál....kivagyok ettől,h nem tud ebből kijönni....1.5 éves kisfiú anyukája
2014. márc. 26. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. A praemolárisok, és a molárisok többcsücskű fogak, nehezebben törik át át az ínyét.
2014. márc. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló csak mi még a 4 rágó mellé megkaptuk a 4 szemfogat is. Szinte egyszerre fog mind kibújni még a 4.rágó és 4.szemfog törik most át és már én is kivagyok az éjszakai ébredésektől, a heteken át tart orrfolyástól (dokival is megnézettem azért) de mondta, hogy semmit nem lát valószínű a fogzás. Úgyhogy kitartás, lehet már a szemfogai is jönnek ezért viseli meg ennyire.
2014. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az enyém most 1 éves,neki az első rágó és az utolsó metsző jött most egyszerre,az elmúlt hónap és azt hiszem az az előtti is takonykórról szólt,majd szépen átment fülgyulladásba de nem is akár milyenbe,4 adag gyógyszer 4 héten át,5x kontroll...azt hittem begolyózok,egyértelműen a legyengült szervezete miatt,ami a fogzás miatt volt,kitartást nektek is,előbújik az előbb-utóbb.
2014. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak másfél hónapig volt brutálra duzzadva az ínye, csúnya véraláfutás is volt rajta. Semmi nem használt, óránként felébredt. Egy hétig birtuk a férjemmel, aztán magunk közé vettük...
2014. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most jött ki pár napja egyik rágó foga a lányomnak.Kb két éjjel volt,hogy kinn ült velünk 1,5órát,mert nem tudott visszaaludni,de ennyi.Kapott párszor rá panadolt és ennyi.Jön neki a másik három is,így ezektől függetlenül marha hisztis lett több hónapja már.

Nekem nem különösebben szenvedett egyik fogával sem.Felül középen van 4 neki,alul középen kettő és egy rágó.

2014. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!