Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácsot kérnék hogy oldjuk meg?

Tanácsot kérnék hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés

suzuki Swift kocsink van

tehát elég kicsi kocsi

holnap utazunk 350 km re el. van egy nagylányom nagyon jol birja az utat semmi gond vele, no de a kicsi 13 honapos.....

nos ö 20 km es utat is végig tudja üvölteni magát akár hányásig.

aludni nem alszik el sajnos az uton.

kapcsoltunk zenét neki énekelünk csörgünk neki, simogatjuk. de semmi. vittük már fáradtan, üdén kipihenve , kora reggel késő este stb stb stb

10 perc után beadja a kulcsot. kényelmes ülése van se hideg se meleg nincs.


hogy oldjuk meg holnap az utazást

olyanok válaszát kérném elsősorban akiknek ilyen volt a gyermekük hogy utalja az autozást. ki hogy oldotta meg.


2014. márc. 26. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
telefonra toltsetek le a kedvenc meseit hatha azzal ellessz
2014. márc. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A telefon nem biztos jo ötlet, mi múltkor próbáltuk, kislányom összehányt mindent, pedig eddig sose hányt hosszú úton..


Nálunk az vált be, hogy az előtte lévő ülés támláját leszedtük, így ha ott nem ül senki, nagyon jól elvan a látvánnyal. Mutogatni szoktam neki az autókat, fákat, kb mindent amit én is látok. Fárasztó, de ez leköti az enyémet

2014. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én biztos nem indulnék el vele ennek tudatában.

Hogy hanyasig hergeli magát. Ha tényleg nagyon muszáj menni, akkor a kedvenc meséjét beraknam neki, nekünk ez működik. De 350 km ugy, hogy 10 perc utan üvölt?! Hat nem értem... Elég bátrak vagytok. Esetleg érdemes akkor utazni, amikor epp aludni szokott, hátha végig alussza. De tényleg csak akkor indulnék el vele ilyen messzire, ha nagyon muszáj.

2014. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg előtte elaltatni babakocsiban vagy ringatva (alvásidőben induljatok), és utána óvatosan be a kocsiba. Legalább a fél utat át fogja aludni! Vigyétek a kedvenc játékokat, rágcsát, innivalót stb., tesó játszhat vele hátul, ha felébred.
2014. márc. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nagyihoz mgyünk

férjem,én és a két ggyerek.


esetleg valami homeopátiás szer lehet rá hogy kicsit higgadt legyen

2014. márc. 26. 09:46
 6/11 anonim ***** válasza:
A fiam nagyszülei 300 kmre laknak ami 4,5 óra autóút. Még soha nem vittük le őt oda. Pedig mar 2 eves. Tudom, hogy max 1 órát bír ki ébren a kocsiban. Ezért nem teszem ki ennek. Így a nagyszülők jönnek amikor alkalom van.
2014. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm gyereke sem bíta az aútót, úgyhogy nagyobb útra vonattal mennek, abban elvan a gyerek.
2014. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ElsiNiki ***** válasza:
Sziasztok! Sztem nagyon jo ötlet a homeos nyugtatás, neten találsz olyan gyerekorvost, aki tanácsot tud adni ez ügyben, akar gondolom a webbeteg.hu-n is. Es amit sajat tapasztalatból sejtek: nyugodj meg, ha előre stresszelaz es szorongsz a Baba viselkedése miatt, akkor nem is biztos, hogy Ő az, aki nem bírja a hosszu utat. Sok nyugalmat es szep utat kívánunk Nektek!
2014. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. márc. 26. 13:21
 10/11 anonim ***** válasza:
van viburcol kup.olvass utana.
2014. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!