Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapossan kezdtétek...

Hány hónapossan kezdtétek babátokat bilire szoktatni és hogyan?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt két éves kora előtt nemsokkal, de fiam nem volt hajlandó ráülni, csak a sima wc-re,még a wc szűkítőt sem fogadta el, viszont nyáron lett szobatiszta , Ő döntött így, egyik napról a másikra, levette a pelenkát, és nem kellett neki többet. 2éves 3hónapos korára szoba és ágytiszta lett! Kialányom lassan két és fél éves Ő a wc-re ül, szűkítővel, bilit nem szereti,nem ül rá, viszont nála úgy van, ha van kedve, szól és megy a wc-re de ha épp olyanja van akkor nem szól akkor sem ha bekakilt, majd most nyáron szerintem leszokik Ő is!
2014. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kétéves kora előtt pár héttel.és a 2. szülinapjára már szobatiszta is lett.


én úgy csináltam hogy bevittem a nappaliba (vagy ahol sokat voltunk) a bilit,és elmondtam hogy ő már nagylány és ebbe fog pisilni. amikor láttam hogy pisilnie fog vagy már éppen csurog akkor gyorsan ráültettem,és nagyon megdicsértem-majd együtt kiborítottuk a wc-be,ami már nagyon tetszett neki. az első napok arról szóltak hogy mindig azt lestem mikor lesz valami.. Bár nálunk azért volt ez "egyszerűbb mert volt egy 4 éves nővére akit látott a bilin üldögélni,így neki is hamarabb megjött a kedve. a nagyobbiknál is ezt a módszert alkalmaztam-de ő nála "csak" 2,5 évesen sikerült elérnem a szobatisztaságot. hány hónapos amúgy a babád..?

2014. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amint önállóan,stabilan ülni tudott bilizett felkelés után,lefekvés előtt.
2014. márc. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most töltötte az egy évet.akkor még nem vagyok lekésve?
2014. márc. 29. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:

lekésve..??

ha a még csak jövő ilyenkor kezdenéd el akkor is időbe lennél! én még nem erőltetném a dolgot.persze kipróbálhatod vele-de én nem látom értelmét

2014. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!