Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír ennyire a kislányom...

Miért sír ennyire a kislányom mindenkitol?

Figyelt kérdés
5 hónapos kislányom mindenkitől sir!!! Ahogy ránéz valaki azonnal sír. Na is voltunk kint sétálni és összetalálkoztunk néhány ismerőssel amint raneztek a kicsire azonnal ordítani kezdett. Annyira kellemetlen . Nem értem miért csinálja.

2014. márc. 27. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt. :) Másfél évesen meg a cukros bácsival is elment volna, idegenekkel "lepacsizott", bárkinek képes volt spontán gagyarászni. A mai napig nyitott és barátkozó.
2014. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen az elso lanyom. Felos fajta. A mai napig nem valtozott pedig mar negy eves
2014. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt,egy fél óráig zokogott ha valaki hozzászólt,marha kellemetlen volt olykor.Most meg 2,5 évesen olyan laza,bárkivel lepacsizik.
2014. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! !!:-):-)
2014. márc. 27. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Akár én is kérdezhettem volna... Maximálisan átérzem a helyzetedet, mert tényleg kellemetlen tud lenni. Bízom benne, hogy pozitív irányba változik nálunk a dolog (igaz, az én kislányom még csak 3 hónapos). Bocsánat, off volt, de kikívánkozott. :)
2014. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak nyugodtan:-):-):-):-)
2014. márc. 30. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj, a babád teljesen jól működik,ez életkori sajátosság!
2014. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!