Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6éves kislánynak és 1évesnek...

6éves kislánynak és 1évesnek szintén kislány mit vennétek szülinapi ajándéknak + a húsvétra?

Figyelt kérdés
párom unoka tesójának kislányának szeretnék venni valamit szülinapjára de nem tudom mit vegyek :( ráadásul 1napal előbb van neki a szülinapja mint kislányomnak így duplán nem tudom hogy mit vegyek. a dédi mama együtt szeretné tartani a 2 szülinapot meg. április 18-án van a 6évesnek a szülinapja kislányomnak 19-én azt jön a húsvét is. :( várom ötleteket.
2014. márc. 28. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Húsvétra nem szoktak ajándékot venni sosem.
2014. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a 6 évesnél angry birds mánia van az egész oviban, meg menő most valami csótány csapdás játék, vagy most jön a jó idő 6 évesnek már lehet rollert, vagy görkorit venni. 1 éves meg örül még mindennek.:)
2014. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lcs ***** válasza:
6 évesnek aqua beads gyöngy (ha még nincs neki), egy évesnek valami szórakoztató játék, de kb mindegy, mert ők még nem tudják mi az a szülinap,csak hogy buli van :)
2014. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lcs ***** válasza:
húsvétra kinder tojás, ennyi:)
2014. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!