Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztinek ennek a fajtáját...

Hisztinek ennek a fajtáját hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
14hós a lányom, ma voltam vele nyilvános helyen-SZTK- 30percen át orditott. semmit nem lehetett vele kezdeni, még a vérvételen is sirt -mikor nemis őt szúrta a nővér. sehogy nem lehetett lenyugodni. addig nem hagyta abba a sirást amig ki nem értünk az sztk-ból majd nevetett egyet és vigyorgott. én mondhattam neki szépen, adhattam mindent a kezébe- kaja,inni,játékok tönkelege, csak orditott. torka szakadtából tőle zengett az egész, pirospöttyösre sirta magát... elmúlik vagy én nem tudom már. már a sirás határáig kerget néha
2014. márc. 28. 08:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
40%

14 hónapos még nem hisztiből sírt, legalábbis nem a dacos hiszti miatt, amire nem szabad reagálni.

El kellett volna terelni a figyelmét, megnyugtatni. Vagy félt, vagy unatkozott, vagy fáradt volt, ezer oka lehet, de ez még nem a dackorszakos hiszti.

2014. márc. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
fgyelemelterelés nem jött be,volt hogy mások is próbálták a gyereket szórakoztatni. van hogy itthon hanyatt vágja magát ha nem adom oda azt ami neki kell. amióta megtanult járni nem tűri el a babakocsit állandóan menne
2014. márc. 28. 08:24
 3/32 anonim ***** válasza:
63%
Amit leírsz történet ott nem hisztiről volt szó, hanem félt. (büdös hely, nem tudom őt megszúrták e, sok idegen, fehérség, kopárság, nem tudja mi fog következni, fehér köpenyesektől félelem stb.) Ebben a szituációban én ölbe vettem volna, mesekönyvet mutatok neki, felveszem és sétálgatok vele, énekelek neki, mondókával-kiszámolóval elvonom a figyelmét, újságot adok a kezében amit széttéphet, repülőt hajtogatok újságból, zenét mutatok a telefonomról stb.) Ahogy kiléptetek megszünt a félelme.
2014. márc. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
voltunk már ott. 2 fehér ruhást látott össz vissz. eddig jól türte. nekem volt vérvételem félni nem szokott mindenkire mosolyog
2014. márc. 28. 08:30
 5/32 A kérdező kommentje:
ha meg kiveszem akkor elszökik és kergethetem, én meg nem tudom már vele a tempot tartani 2 hét múlva jön a húgi.
2014. márc. 28. 08:31
 6/32 anonim ***** válasza:
20%
Bocsi, de miért nem örülsz, hogy megy? Értem én, hogy egyszerűbb a kocsiba bedobni, de ő tőle meg jogos, hogy menne amíg csak szeme ellát. Ez egy új tudomány nála és az egész világot felszeretné fedezni. 4 hónapos kisfiam, szopizni nem hajlandó mióta megtanult forogni mert azt hiszi a világ megáll nélküle, ott forog az öleben ahelyett hogy szopizna, aztán estére rájön, hogy éhes és eszik végre. Ez van, ilyenek a gyerekek, azt hiszik nélkülük a Föld nem forog.
2014. márc. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
55%
Na akkor jó is lesz hogy nem tűri a babakocsit mert kettőt egyszerre nem tudod tólni. Vagy veszel nekik ikerkocsit, egyiket magadra kötöd? Jó lesz segítséget kérned, mert tesóval és az izgága naggyal nem lesz könnyű dolgod.
2014. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
talán azért mert a vérvételen reggel úgy van hogy egy 3*3méteres helyen az aulában váratják az embereket tömve van,és csak 7órakkor engednek fel. és mindenki löki a másikat hogy előbb felérjen mert a sorrend az luxus. nem be szoktam vágni a babakocsiba, különben is 30 percre van tölünk gyalog egy 13kg-os gyereket meg nem fogok cipelni oda vissza.
2014. márc. 28. 08:36
 9/32 anonim ***** válasza:
26%

Neki ez a nagy korlátozás szenvedés.

Máskor okosabb leszel és nem viszed magaddal, mert ezzel a gyereknek is rosszat tettél, másokat is zavartál és te is felidegesítetted magad.

Nem kellett volna magaddal vinned.

2014. márc. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
hmm.ha nem vittem volna magammal majd egyedül hagyom a lakásban... marha jó.
2014. márc. 28. 08:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!