Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hosszabbíthatnám az...

Hogyan hosszabbíthatnám az alvását?

Figyelt kérdés
Az egy éves lányom mostanában próbálgatja a napközbeni egyszeri alvást. Eddig 2X 3/4-1 órát aludt, most pedig csak ebéd után alszik egy órát. Ennyi meg nem elég estig. Hogyan hosszabbíthatnám az alvását?
2014. márc. 29. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

talán fáraszd ki jobban és lehet hogy úgy többet alszik.

Igaz az én lányom még csak 5,5 hónapos de ha jobban kifárasztom, van hogy elöbb ébred. Szóval... próbáld meg ha bejön akkor jó ha nem akkor meg nem :D

2014. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egész de. mászkál, bútorok mentén, fal mentén lépdel, elmegyünk biciklizni is, mégsem alszik többet.
2014. márc. 29. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
nem vagyok tapasztalat a magam kis egy hónapos csöppségével, de talán próbáld ki, hogy fél-1 órával kitolod az ebédet/alvást. Azalatt csak lefárad annyira, hogy kicsivel többet aludjon és (szerintem) ez az egy óra nem változtat annyit a napi rutinon, hogy zavarná a picit.
2014. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Altattam már fél 12-kor, délben, 1-kor, de valahogy mindig felébred egy óra után.
2014. márc. 29. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!