Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikrekkel hogy mentek játszóra?...

Ikrekkel hogy mentek játszóra? Nekem az egyik már megy a masiknak fogni kell a kezét,1 évesek lesznek, eddig hintáztunk, amig az egyiket hintáztattam a masik a kocsiban várt, ebből kezd balhé lenni, reggeltől estig egyedül vagyunk, nincs segitség

Figyelt kérdés
A közelben lévő játszótér az a bajom h letenném őket, de sokan hordják a kutyát oda

2014. márc. 29. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehez lehet segitseg nelkul de ezt csak az ido oldja meg
2014. márc. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából mindent meg lehet tanulni, van napirendünk, mindent megcsinálok boltba jarunk, fözünk, takaritunk.

én csak azért erdeklődöm mert nem szeretnem ha bármelyik is unatkozna, es talán tapasztalt anyukaknak van jo ötlete

2014. márc. 29. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem ikrek, de kicsi a korkülönbség. Segítségünk nekünk sincs. Játszóterek felénk sincsenek bekerítve. Nekem nehéz velük menni, ill. félek, mert pl. útközben sehol nincs járda. Az idő fogja megoldani (ezt mondogatom magamnak is:), tényleg hónapról-hónapra könnyebb.
2014. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod esetleg kipróbálni hogy mindkettőt hintáztatod? Nekem sem ikrek de kicsi a korkülönbség.
2014. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!