Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vált a kisbabád szemszín...

Mikor vált a kisbabád szemszíne véglegessé? Milyennel született és milyen lett később?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sotetkek volt a lanyom szeme mikor szuletett. Most barna, 3 hos mult.
2014. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mind a 4 gyermekem sötétkék szemmel született,2 kék és két barna szemű lett.
2014. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

1. baba: nagyon sötét szürke volt a szeme, 3 hónapos kora körül nagyon sötét barna lett, majdnem fekete.

2. baba: sötétkék szeme volt, ami zöldeskékbe váltott. 2 éves kora körül állapodott meg a színe. Most zöldesbarna.

3. baba: szürkéskékből világosodott ki, most 10 hónapos, zöldeskék szeme van.

2014. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A fiúnk kék szemmel született és kék is maradt neki.:)
2014. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az én lányom a szokásos baba-kék szemmel született és nagyjából ilyen színű is maradt, talán picit világosabb, szürkésebb, acélkék lett az árnyalata. Most 2 éves, remélem ilyen is marad, mert nagyon szép :)
2014. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Első fiam sötét szemmel született, már 2hetesen sötétbarna szeme volt.

Második gyerekem azzal a babás sötétszürke szemmel született, ami kivilágosodott neki, és kb 2éves koráig acélkékes-szürke színű volt a szeme, ahogy az előttem válaszoló írta. Viszont két éves kora után elkezdett barnulni neki, és 2,5évesen lett végleges szemszíne, olyan geszenyebarna (világosbarnás) lett. :))

A kicsi pedig sötétkék szemmel született és kivilágosodott neki, szép kék szeme lett. :)))

2014. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szokásos babaszemmel született. 2hónaposan már világos volt,úgy 3 hós korától nagyon világos kék.Egyenlőre ez maradt neki,18hós lesz.De lehet idővel kap zöldes árnyalatot majd,mert páromé zöldes,enyém meg zöldes szürkés kék.
2014. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fiam sötét kék szemmel született,idővel világosodott de ugyanúgy kék maradt. Unokahúgom sötét szemmel született és be is barnult pár hónap múlva.
2014. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szürke szeme volt a kisfiamnak születésekor. Azt hittem barna lesz, de kb. egy hónapos korában már egyértelműen látszott, hogy kék lesz. Most másfél éves, szép világoskék a szeme.
2014. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kék szemmel született a fiam, fél évesen olyan világoskék lett hogy mindenki megjegyezte hogy kék marad. (Barnát vártam mert apukája és én is barna szeműek vagyunk, viszont szinte az összes nagyszülő kék szemű.) Most másfél éves elmúlt, olyan színváltós a szeme hogy meg sem tudom határozni milyen. Van benne zöld, kék és szerintem a későbbiekben heterokrómiás lesz.
2014. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!