Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok-e édesköményteát 3...

Adhatok-e édesköményteát 3 hetes kislányomnak ha csak szopizik? Nagyon hasfájós, többször is összehúzza a kis lábát, és sokat sír.

Figyelt kérdés

#zkstzk
2014. ápr. 1. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem javasolták, mert megszokhatja a cumisüveget és cumizavaros lehet, illetve vannak babák, akiket még jobban megkínoznak tőle a szelek. Mondjuk mi kipróbáltuk, de nem itta meg a fiam. Mi infacol, biogaia cseppet is próbáltunk, tornáztattuk, masszíroztuk, szőlőmag párnát vettünk, egyik sem vált be. Végül a hajszárító segített. Amint bekapcsoltuk teljesen ellazult tőle, finoman melegítettük vele a pocakját, közben masszíroztuk is, pár perc múlva már éreztük, hogy bevált (nagyokat pukizott), és utána meg is nyugodott mindig. Szokatlan módszer, de egy csecsemőápoló rokon ajánlotta, áldom érte, előtte az én fiam is órákat tudott sírni, annyira kínozta a hasfájás.
2014. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom .
2014. ápr. 1. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi adtunk neki, még korábban, néha elfogadta, néha nem, de nem használt, nem lett cumizavaros.
2014. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is adtam neki, és bizony leszokott a ciciről.

Adj neki espumisan cseppet.

2014. ápr. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!