Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem e magammal vagy sem?

Vigyem e magammal vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!!! Március 21-én született meg a második kisfiam! Az nagy fiam lassan 8 éves lesz! Ennyi idő után olyan mintha az első baba lenne :) sok dologra jobban rá parázok, aggódok, tanácstalan vagyok mint az elsőnél :( 5-én az az most szombaton a nagy fiamnak mini foci kupája lesz ( ami kb 2-3 óra a szabadban, Pasaréten) sajnos a párom nem lesz itthon hogy rá tudnám bízni a minit! Nem szeretnénk kihagyni a focit se mert Márknak szinte ez a lételeme :) Szerintetek ellehet vinni a picit? 30-án kinnt voltam vele a kertbe, hogy elkezdjük a levegőzést éd egyből két órát aludt kinnt, persze szigorúan a szemem le se vettem róla :) Lehet hogy sokak kinevetnek a kérdés miatt de tényleg tanácstalan vagyok!!!!! Köszönöm előre is a válaszokat, jó tanácsokat :)
2014. ápr. 2. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szép idő van nyugodtan vidd el magaddal!
2014. ápr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze hogy vidd el :) kell neki a levegő illetve az inger.ezt a levegőztetős dolgot se értem,nekem a védőnő és orvos is mondta hogy nyugodtan vigyem ki egy altatásra a gyereket ha hazajöttünk.persze nálunk teljesen friss,tiszta levegő van
2014. ápr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan,nem kell folyton figyelni nem lesz semmi baja a levegőtől.Jó szórakozást,és bízzál magadban :D
2014. ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából az időjárástól függ minden. Ha szeles, esős idő lesz, akkor 2-3 óra sok neki kint. Ha szép idő van, szélmentes, akkor nyugodtan vidd ki.
2014. ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!