Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok javasolni olyan mosósze...

Tudtok javasolni olyan mosószert ami nem tartalmaz allergizáló anyagot?

Figyelt kérdés
Ekcémás foltok vannak a kislányom testén ami a doki szerint a mosószer miatt van. Persilt használtam és silan öblítőt. Mielőtt kijöttek a folto vettem persil fehér ruhákhoz való mosógélt és coccolino öblítőt... az utóbbi kettőt már nem használom a ruháihoz de nem múlik.
2014. ápr. 2. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Sano. Én a CBA-ban, Vianniban és néha a Tescoban is látom, van mosópor és bio öblítő változata is az én kislányom is ekcémás volt, ez nem irritálta a bőrét és az llata is kellemes :) (Csak kicsit drága) Hallottam mosódióról is, de tapasztalatom nincs róla.
2014. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már mostam vele én is de nem is gondoltam rá. Kipróbálom hátha jó lesz. Nekem azt javasolták h öblítsek ecettel de elképzelésem sincs h az miért jó...
2014. ápr. 2. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Én folyékony mosódiót használok és ecettel öblítek. A sima mosódió nekem nem jött be, nem szedte ki a foltokat még mosószódával sem. Az ecet pedig azért jó mert nem allergizál és fertőtlenít.
2014. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Frosh (békás) öko termékek.

Van mosószer, folyékony mosószer, mindenféle tisztítószer és a mandulás illatú (fehér) öblítője is nagyon jó.

2014. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dn sensitive.
2014. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dm.
2014. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Kipróbálom őket.
2014. ápr. 7. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!