Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismerős anyateje vagy inkább...

Ismerős anyateje vagy inkább tápszer?

Figyelt kérdés

Ikreim vannak 3. hónaposak kezd nem elég lenni a tejem nekiik.

Naponta együtt ketten 1,6-1,8 litrt szopiznak de és sokszor még kéne nekik.

Mit adjak nekik inkább:ismerős anyuka aki szoptat és fagyaszt le tejet vagy tápszert pótlásnak?



2014. ápr. 2. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én tápszert adnék. Mi anno hordtuk a tejet a fiamnak egy darabig, de olyan hasfájása lett tőle (pedig több anyától is adtak), hogy gyorsan abbahagytuk és tápszert adtunk. Plusz én valahogy idegenkedem más tejétől (nem is szívesen adtam neki).
2014. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Én tápszert adnék,a felolvasztott anyatej még akkor is undi ha a tiéd,pláne ha másé.Bár nem emiatt adnék inkább tápszert.
2014. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tápszer
2014. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tápszert, a többiek által leírtak miatt.
2014. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én még mindig szoptatok,mindjárt 2 éves,de ha nem lett volna tejem,tápszert kapott volna,megbízhatóbb,mint idegen teje
2014. ápr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sógornőm tejét simán odaadtam a lányomnak. :) Semmi baja nem lett tőle. Ha tudod milyen "helyről"(nem iszik alkoholt, nem szed gyógyszert stb.) származik, akkor én oda adnám.
2014. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tápszer
2014. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Leirtam hogy ISMERŐS anyuka tehát nyilvűn tudom mit eszik iszik:) barátnőmről van szó
2014. ápr. 2. 14:57
 9/11 A kérdező kommentje:
miért undi a felolvasztott anyatej? nekem semmi bajom vele
2014. ápr. 2. 14:58
 10/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nekem semmi undorító nem volt benne. Biztos sokaknak az, ők nem adnák oda, én ezt is megértem. Neked kell eldöntened, hogy belefér-e.
2014. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!