Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a mennyiség egy étkezésr...

Mi az a mennyiség egy étkezésre, ami nem terheli meg egy 1 éves kisfiú gyomrát?

Figyelt kérdés
1 éves kisfiamnak pár hete nagyon meglódult az étvágya. Előtte sem volt rosszevő, csak volt néhány étel, amit nehezen evett meg, meg persze az étvágya sem volt ekkora. Mostanában viszont nincs olyan étel, amit elutasítana, sőt, ebédre 250 grammokat simán benyom. Reggelire képes két egész zsömlét paradicsommal megenni. Félek, hogy nem érzi, mikor kellene megállni, és kitágul a gyomra. Tapasztalatok?
2014. ápr. 2. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan lányom van, de nagyevő. Én ebédre kb 200 gr főzeléket adok neki, még enne, ha adnék neki, így szerintem én is emelni fogom az adagját. Uzsonnára kap egy sajtos toast kenyeret, krémtúróval, vagy joghurttal.

Nem hiszem, hogy bármi baja lesz attól, ha jó étvággyal eszik, ha nem fér bele több, úgysem kéri.

Adj neki, amennyit elfogad, persze az ételek minősége igenis fontos, de bízd rá, hogy eldönthesse mennyi az annyi.

2014. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2014. ápr. 2. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!