Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogyha 15 évesen...

Normális, hogyha 15 évesen vágyok kisbabára?

Figyelt kérdés

Természetesen nem akarok még,de egyszerűen úgy szeretném a kezeim között tartani az ÉN gyerekemet,az ÉN véremet,azt,aki az ÉN pocakomban volt 9 hónapig..

Imádom a babaillatot,elolvadok egy nevető,gügyögő babától :3

Szerintetek ez normális?



2014. ápr. 3. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15 évesen nem
2014. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem normális, de kb. még 10 évet vagy többet várj a megvalositással :D
2014. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy csak a szep oldalat latod. E is azt lattam.azta. jott az idegeskedes, hogy ugye nem lesz baja a babanak stb.. ez a lassan 9 honap minden csak nem szep (termeszetesen nagyon jo mikor egy jo nagyot rug hogy tudassa hogy ebren van)
2014. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, miért ne?

Az egyik barátnőm is így érzett 15-16 éves korában, be is csúszott a baba 18 évesen, nagy hiba volt...

A realitásokkal tisztában kell lenni.

2014. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hiszen nőből vagy, és az életkorodból adódóan tombolnak benned a hormonok. Régen ebben a korban már sok lánynak volt gyereke, de őket eleve arra a tudatra nevelték, hogy korán anyává fognak válni, és érettebbek is voltak ilyen téren, mint a mai 15 évesek, akik még egyáltalán nem alkalmasak szellemileg az anyaságra.
2014. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ácsi! :D én nem azt mondtam,hogy MOST AKAROK babát,hanem,hogy vágyok egyre MAJD. És már vonzanak a babás dolgok,kérdések..

a Cigó vagy kérdésre nem tudok mit mondani,ez csak téged minősít :)

2014. ápr. 3. 20:35
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is normális. :) Én is már kb. 12 éves koromtól vágytam babára. Felnőtt fejjel úgy gondolom azért, mert a szüleim korán elváltak, később jöttek a szerelmi csalódások. Úgy éreztem, hogy az egyetlen ember aki tuti biztos, hogy feltétel nélkül fog szeretni, elfogadni olyannak amilyen vagyok és én is szerethetem, az a gyermekem lesz. Sokáig álmodoztam a kisbabámról, szerettem volna mindent megadni neki, hogy a lehető legjobb körülmények között élhessen. Ebbe természetesen beletartozott, hogy én megfelelő anyagi háttérrel rendelkezzem és a lehető legjobb apukája legyen. 20 évesen már kezdtem kétségbe esni, hogy nem találok megfelelő társat, legkésőbb 25 éves koromig szülni szerettem volna. Aztán megismertem életem szerelmét, lett egy jó munkahelyem. Amint megvéglegesítették a szerződésem, következő hónapban terhes lettem, ekkor voltam 26 éves. Most vagyok 33, két csodálatos gyermekem van, a kisebbik 1,5 éves és boldog vagyok, elégedett. Imádom a kicsikéimet! :)
2014. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Én 14 éves vagyok és én is imádom a baba illatot elolvadok a cuki baba cuccoktól és imádom a gyerekeket is! :) kiskoromba mindig azon gondolkodtam hogy mi lesz majd a fiam ill. a lányom neve. :) Ehhez az is közre játszik hogy sok a családban a baba/gyerek. Sokszor vigyázok és sokszor vagyok a a 8 hónapos unokaöcsémmel. Annyira szeretem és olyan aranyos. Szerintem ez teljesen normális! :)
2014. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze,hogy normális ha vágysz rá,de az eszeddel még tudod,hogy nagyon korai.

Én is vágytam már rá 16 évesen,mindig anyuka szerettem volna lenni.24 évesen szültem.

2014. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is imádom őket,de egy más megoldást javasolok,menj dajka,v óvónőképzőbe-itt kiélheted a vágyaidat,megismered több oldalról a dolgokat-nehézségeket is,addig,mig majd tényleg babázhatsz.én 5éves korom óta óvónéni szerettem volna lenni-nagyon szeretem az apróságokat.próbáld ki...
2014. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!