Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák hogyan oldjátok meg...

Anyukák hogyan oldjátok meg ha selymes anyagú takaróról mindig elmozdul a sarkairól az ágynemű huzat?

Figyelt kérdés

És reggelre szinte keresztben van a takaró a huzatban.

Milyen módszereket ajánlanátok hogy ne bújjon ki a takaró sarka a huzatból?

Kaptunk ajándékba egy gyönyörű szép 2 személyes takarót aminek az anyaga az egyik oldala gyapjú a másik oldala meg csúszós anyagból van és nem marad a helyén reggelre egyik huzat sem.



2014. ápr. 4. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy butaság (attól függ, kinek a takarója, tehát ha pici gyerkőc fekszik alatta, akkor nyilván nem jó), amikor én kicsi voltam (olyan 6-7 éves koromtól) szüleim úgy csinálták, hogy a takarót behúzták a huzatba, és a sarkát nagy biztosítótűvel megtűzték. Tehát mind a 4 saroknál átszúrták a huzatot és a takarót is, majd összezárták a biztosítótűt. Így sosem mászott el a takaró a huzatban. :)
2014. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem sem jó ötlet lenne mert éjjel állandóan vándorolok a takaró alatt és nehogy kiszúrjam a szemem álmomban.

Én csipeszre gondoltam butaság?

Az csak nem olyan veszélyes.

2014. ápr. 4. 11:56
 3/3 anonim ***** válasza:

van biztonsági biztosítótű is. egy kis műanyag fejecskét kell ráhúzni a biztosítótűre.

[link]


én a rácsra kötözhető fejvédőt rögzítettem ezzel anno a kiságyon.

nagyon ügyes a gyerekem, de ezzel nem boldogult, semmi baleset nem volt :)

2014. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!