Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak éjszaka, mikor...

Mit csináljak éjszaka, mikor sírdogál?

Figyelt kérdés
1 hetes babám éjjel,mikor megébred,peluscsere,etetés,büfi.Visszateszem az ágyába,lefekszek és nekiáll...!Mi tévő legyek ilyenkor?Van,hogy megint cicire teszem,aztán megint sírdogálás de aztán elalszik.Ez kb. az első szopitól 1 óra.
2014. ápr. 4. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fáj a hasa? Neki még lehet kell az hogy ne csak lerakjad hanem elringasd. Próbáld meg , hátha.
2014. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

aludjatok együtt.

had szívogassa a cicit, ő aludjon rajta, te meg aludj közben.

mikor már nagyobb lesz, majd hosszabb időket alszik.

most még picike, és kell neki anya közelsége.

ez a természetes, gondolj csak bele.

gyorsan felnőnek a gyerekek, ki lehet bírni ezt az időszakot, és így, együtt aludva meg még felesleges sírás nélkül megy :)



(na, most jön a katonaanyukák lepontozása, hihi) :)

2014. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pelust csak akkor cserélj, ha nagyon pisis vagy netán bekakil, azt is félhomályban. 1 hetes még nagyon pici, most bújt ki. Maradj mellette, nyugtasd meg amikor sír.
2014. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Éjjel nem kell pelust cserélni.

Az etetéshez csak nagyon pici fényt kapcsolj vagy semilyet. A végén 10 percet ringasd, azalatt a büfi is meglesz. Ha leteszed, kicsit még susoghatsz neki, simizd a hátát.

De... úgyis lesznek olyanok mikor nem alszik vissza, mert pici még, nem tudja s "rendszert". Ilyenkor nincs mit tenni, ringasd, altatgasd, halkan monoton beszélgess neki, hátha elalszik.

2014. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a legkevésbé felébreszteni. Tudom, hogy ez bután hangzik, de ha félhomályban ügyesen pelust cserélsz és megeteted még szinte félálomban marad. Ne beszélgess vele csak kis megnyugtató suttogó szavakat, büfi, simogatás ringatás és elalszik szépen. Nem szabad együtt aludni vele, még most szültél, kimerült vagy, ő meg túl pici még, így véletlenül ráfeküdhetsz és akkor nagy baj lehet. Ráadásul nagy butaság a cicivel a szájában aludni, mert neked felázik az emlőd, a baba meg annyi levegőt bekortyol hogy utána biztos a hasfájás. Én bátran a hasára fektettem a kisfiamat és édesen elaludt evés után úgy, hogy közben simogattam a hátát picit.
2014. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!