Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, kamillázzam?

Eszo kérdése:

Mit tegyek, kamillázzam?

Figyelt kérdés

16 hónapos kislányom ma reggelre úgy ébredt,hogy a bal szeme be volt ragadva :-(

huzatot kaphatott vagy nem tudom...az alsó szemhéja pirosas és duzzadtabb..

borogassam kamillával?


nem hiszem hogy fáj neki..jó kedvű..játszik


szerintetek???


2014. ápr. 4. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz kamillával, sajnos az én gyerekeimnél soha nem volt elég, orvos írt fel rá antibiotikumos szemcseppet. Szemvidító fűvel is borogathatod.
2014. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, a szemorvosok nagy része kimondottan ellenzi a kamillát, kérdezz csak rá. Én inkább kötőhártya gyulladásra gyanakodnék, ami ugye fertőző, inkább mutasd meg orvosnak, az a biztos, főleg, hogy jön a hétvége, mert ha tényleg az, kezelni kell, nagyon tud fájni.
2014. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a 2es válaszolóval értek egyet.
2014. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen..én is kétoldalú véleményt hallottam a kamilláról..nem tudom..


volt neki már pár napja egy kis piros pötty a szeme alatt..mint egy árpa...

most meg úgy néz ki mint egy pici pattanás..fehér a közepe..lehet az fakadt ki neki reggelre..

2014. ápr. 4. 10:43
 5/9 anonim ***** válasza:
MIndenképp vidd orvoshoz, minél hamarabb, annál jobb! A kötőhártya 1 nap alatt is nagyon sokat tud romlani! Lehet hogy holnap reggelre már ki sem tudja nyitni a szemét. babámnak még nem volt, de nekem már sajnos sokszor és nagyon rossz! HA tényleg az baj, akkor a kamilla semmit se ér.
2014. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

az a baj a gyerkorvos ma csak 10-ig rendelt..

gyerekorvosi ügyelet 2-től lesz majd...

most úgy megijjesztettetek...

2014. ápr. 4. 11:00
 7/9 anonim ***** válasza:
én nem a körzetihez vinném,hanem szemészetre,legalábbis a mi doktornőnkhöz nem viszem,ha ilyen gondunk van.nem kell azért megijedni,de jobb ,ha látja a doki még hétvége előtt.
2014. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szemészorvos ma mindenképp lássa!
2014. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én tegnap kamillával megmostam-másnapra semmi baja nem lett.szerintem éjjel az orrát kenhette bele.miért ellenzik?allergia miatt?
2014. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!