Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányom nem akar...

6 hónapos kislányom nem akar hátról hasra fordulni. Hasról már tud és az oldalára is szívesen fordul háton, csak nem löki át magát. Hogy segíthetnék? Ti mit csináltatok, ami bevált?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált, hogy egy plédre fektettük, és abban görgettük jobbra-balra. Másnap már magától is átfordult.
2014. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Agyunk kozepere fektettem haton, bokajat fogva hintattattam jobbra-balra mig a labfeje is agyat ert. Feneke-hata vegig lent. Enekeltem kozben a "hinta-palintat" es a "zsipp-zsupp" dalokat. A dal vegen hasra is guritottam, amelyik iranynal tartottunk. Imadta.
2014. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom 6,5 hónaposan fordult át először hátáról a hasára, pedig akkor már kb. egy hónapja azt játszottuk, hogy letettem a földre és a bokájánál elkezdtem gurítani, a felsőtestét pedig mozdította ő.

Igazából szerintem meg kell rá érnie mind az izomzatának, mind az idegrendszerének, addig nem tudsz úgysem tenni sokat.

Az én lányom mindent viszonylag későn csinál a mai babákhoz képest, 8,5 hónaposan ült fel, 9,5 hónaposan kezdett mászni, egy éves és még "csak" kapaszkodva lépeget a bútorok mentén, még egyedül sem áll meg.

2014. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!