Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos babára tippeltek?

Hány hónapos babára tippeltek?

Figyelt kérdés

6400 gramm 67cm.

Kúszik, támasztva vagy kapaszkodva ül/felhúzza magát. Forog hasról-hátra és vissza is. Hallgat a nevére.


2014. ápr. 4. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
6-7 hónapos körül.
2014. ápr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden baba más, más ütemben fejlődik, bár tudom nem ezt kérdezted. Azt mondanám 5 hónap körüli.
2014. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5-6 hó
2014. ápr. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5hos a babam. 8300g, 67cm. A fentiek kozul a forgast tudja.
2014. ápr. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:-) 6 hós, szinte mindenki eltalálta!:-)

Csak azért, mert idősebbektől, mindig megkapom, hogy még mindig nem tud mászni!!

Szerintem, még nem is KELL tudnia..


Utolsó! Hű, de hatalmas babód van:-) kenguruban, hekem ez a majdnem 6,5kg is rengeteg:-)) bár, mondjuk az enyém kisebb súllyal született, a Tied tuti nagyobbal:-)! 3040grammal született:-)

2014. ápr. 5. 08:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne torodj senkivel. Ez a mikor mit csinal kb. Masfel eves korara abszolut erdektelen lesz. A mi lanyunk 9 honaposan kezdett maszni, de mindenki azon stresszelt a csaladban, hogy nem tud majd maszni, hiaba fejlodesneurologus a ferjem (nem tudom, azt gondoltak, ha baj lenne, nem latna???), hiaba mondott tudatosan, adekvatan szavakat 8 honaposan, hiaba fogott ugy a vedoneni meg a gyerekorvos szerintmint egy ovis 10 honaposan, mindenkit csak a mozgas erdekelt...


O hat honaposan egyebkent 9 kilo volt es 75 cm... szoval meg az is kepben volt, hogy tul sokat eszik. Most ket evesen tul vekony. :-):-):-) Ez persze nem a kozeli, inkabb a tavolabbi csalad, tavolabbi baratok, igy sajnos nem izgat. :-)

2014. ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Hat, nagyobb volt, de nem szuletett hatalmasnak: 3490, 50cm. De izmos, elbirja magat. Es en ugyesnek tartom, pedig "csak" forogni tud... Hal'Istennek nem szekiroz minket a doktorno, mindig oda van, h milyen jo a husa... Pedig ismeros anyuka meselte, h ugyanez a doktorno szekalta a pufi babajaval, h tuleteti.
2014. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aranyos lehet nagyon!:-) azvén babám ilyen testalkatú, pedig annyit eszik, hogy csak na. Bár én lehetnék ilyen:-))
2014. ápr. 5. 10:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Én babám 3050grammal született, pontosan 4hósan volt 6400gramm és fél évesen pedig kerek 7kg volt.

6hósan éppen csak hasra fordult hanyattfekvésből- mást nemigen. :)

Ma már két éves múlt, és ahhoz képest, hogy nagyon kis lusti volt 15hós koráig kb, ekkor kezdett el járni, utána bőven behozta a lemaradást. :)

2014. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát súlya alapján ha én lányomból indulok ki,akkor 3hóra tippelnék.Az alapján,amit tud lányomból kiindulva 6hóra,mert 7hónaposan már kúszásból ült.
2014. ápr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!