Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent vs Tommee Tippee?...

Avent vs Tommee Tippee? Melyiket válasszam? Főleg a cumisüveg érdekelne.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 00:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Tomme Tippee. Én AVentesből bevásároltam, és ment is a kukába, nagyon vacak.
2014. ápr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Mi ugyanigy jartunk a TTvel meg a MAMmal. Az osszeset kidobtuk, avent starter szettre csereltuk, az szuper, soha nem volt vel baj. A suavinex is jo, ez francia, de talan a beendonban mar kaphato.
2014. ápr. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tommee Tippee

Az aventnek nagyon kemény a cumija

2014. ápr. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tommee Tippee. Nagyon jo. Elterveztem, hogy csak szoptatni fogok. Szules utan a babam evett, de nem eleget es igy azt javasoltak(a korhazban), hogy adjunk neki egy kis tapszert. En persze nem akartam, na meg nem is vettunk cumisuveget. A doktorno mondta, hogy kuldjem a ferjemet cumisuvegert, en meg jo de miet vegyen? O ajanlotta, azt mondta, hogy nem lesz tolle cumizavaja. Hat nem is lett, mert most is cicizik es uvegbol is kap neha. Szerintem nagyon jo valasztas! Bocsanat a hosszu meseert.
2014. ápr. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mivel én csak Aventet használtam eddig, mást nem próbáltam, szóval én Aventet mondok.

Cumikból is azt vettem, meg pár NUKot. Nálunk bejött.

Én az elején csak 1db cumisüveget vettem, így ha valami véletlen folytán nem kellett volna Neki, úgy csak 1db maradt volna feleslegesen.

2014. ápr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
TT
2014. ápr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem a TT nem jött be, lecseréltem mamra. Szerintem ez a legjobb cumisüveg , nagyon profi a szelep az alján, könnyű tisztán tartani, a kajcsi is nehezebben hűlt ki benne. Nem feltétlen kell hozzá sterilizáló, mivel saját magát kisterilizálja 3perc alatt a mikróban.
2014. ápr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nalunk meg aTT ment a kukaba.a mellszivojaval egyutt.folyamatosan behorpadt a cumi resze vmi borzalom.mellszivobol egy het utan vettunk meledat az egy alom.ketszer annyi tejcsit tudtam lefejni es nem folyt orran szajan.mi most mam uveget hasznalunk.hasfajos a babam ezert gondoltam kiprobaljuk.tenyleg jo h lehet onmagaban harom perc alatt sterilizalni.viszont TT cumival(jatszo) es az jott be neki mert jo kicsi.a mamos aventes nagyobb nem fogadta el.ma hat hetes es nem cumizavaros.cicizik uvegezik es cumizik is.:-)
2014. ápr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Avent, cumiból is és üvegből is. Az új MAM cumit el sem fogadja. A TT-ről nem sok jót hallottam eddig ismerősöktől.
2014. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én több fajtából vettem egyet-egyet, aztán majd meglátjuk, h melyik lesz jó. Régen a fiamnál Aventet használtam, jó minőségű, az üveg részét máig mérésre használom (12 éves), viszont etetésnél mindig folyt a szájánál. Sztem ki kell tapasztalni.
2014. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!