Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell ennie a babámnak?

Mennyit kell ennie a babámnak?

Figyelt kérdés
12hetes kisfiam humana digest plus tápszert kap.naponta kb 600ml-it eszik meg.van amikor csak 540et, van hogy 680at.nem kevés ez?
2014. ápr. 7. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány kg a babád? A védőnőnk úgy számolja, hogy a súlyát beszorozza 120-al és 150-el és e között "kell" ennie. pl. ha 5 kg 5x120=600 5X150=750 Tehát 600-750 ml-t "kell" ennie. Az én babám se éri el azt a minimumot amit a védőnő kiszámolt, de ennek ellenére fejlődik. Az én kislányom sajnos nem olvasta a védőnénik és doktornénik "nagy könyvét"...
2014. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5kg80dkg,és amugy 62cm,vannak kis hurik a combijan, jol néz ki,nyaka keze is kis huris.
2014. ápr. 7. 13:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez egy kicst kevés...
2014. ápr. 7. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam egy ideig a hivatalos adag kétszeresét ette, de volt olyan időszaka, amikor a hivatalos adagnak csak a 3/4-ét. Mindkét esetben ugyanolyan ütemben fejlődött. Nem aggódtam miatta, mert én nálam is vannak hullámvölgyek és hegyek az étvágyamban, valamikor a fél hűtőt meg tudnám enni, valamikor meg hetekig nem tudok szinte rá nézni sem az ételre. Ne aggódj, ha hízik, nem csökken a súlya, jó a kedve, akkor eleget eszik.
2014. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó kedvű és hízik is, szerencsere!!köszi a válaszokat.
2014. ápr. 7. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!