Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek külön szobában van a...

Akinek külön szobában van a pici, együtt alszotok vele oltások után?

Figyelt kérdés
15 hónapos kisfiam holnap kapja a kötelezőt. Eddig nem volt egy oltásnál sem semmi gond de azért éjjel felkeltem egy párszor ránézni, hogy minden oké-e. Olvastam, hogy ez az oltás többeknél lázat okozott és, hogy hosszabb a lappangási idő is. Szeretnék mellette aludni egy ideig mert félek, hogy nem veszem észre ha gond van. Vagy szerintetek túlaggódom?
2014. ápr. 8. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Te érzed, ha neked úgy megnyugtató, aludj vele. Én nem aludtam bent, eszembe sem jutott. Ránéztem lefekvés előtt, ahogy szoktam és kész.
2014. ápr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha vele akarsz aludni aludj vele. Az h en nem alszom a gyerekkel a te aggodalmadat nem fogja csokkenteni.

Nekem is kulon alszik a gyerkoc, este leellenorzom h lazas-e annak fejeben teszem le aludni. De ejjel rapillantok olyanjor, vagy ha lazasodik nagyon ugyis jelzi mert o se erzi jol magat. Ha igy alakul akkor magamhoz veszem az agyba es ugy alszunk tovabb. De ha nincs semmi problema nem veszem magamhoz, alszik tovabb egyedul.

Ha te csak attol nyugszol meg ha mellette lehetsz akkor legyel mellette neaz erdekeljen h most tulaggodod-e vagy sem. Mindegy mi erre a valasz te nem nyugszol meg ugysem. :-)

2014. ápr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy másoknál lázat okozott, nem biztos, hogy nálatok is fog. Pl. nálunk semmi gond nem volt, pedig én is tartottam tőle.

Délelőtt kapta az oltást, mivel nem volt semmilyen lázra utaló jel, még csak nem is mértem neki. Éjszaka remekül aludt.

Ha lázas, úgyis jelezni fogja. Csak az előre aggódás miatt nem aludnék vele, ha amúgy sem szoktunk, mert akkor csak megzavarja.

2014. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha Téged megnyugtat, aludj mellette. Én ugyanúgy letettem este aludni és mentem a saját ágyamba, nem aludtam vele.

A 15 hónapos oltásnál azt tudnod kell, hogy a láz a 6.-10. nap között alakulhat ki, tehát az oltás után pár napig még nem lesz lázas. De ez sem automatikus, az én fiam nem lázasodott be.

2014. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tud velünk aludni a kicsi,sosem aludt velünk sem oltás után,sem betegen.

15hós oltástól volt lázas 2 napot,de csak 38fok és rá 2hétre jött elő neki.

2014. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért nyugtalanít mert eddig csak egyszer volt beteg a 3 napos lázzal. Szerencsére nem volt nagyon magas a hője( 38,5 max. ) de ő folyamatosan aludt inkább és nem volt nyűgös. Nem tudom most , hogy viselkedne láz esetén de ha simán alszik mint akkor nem fogom tudni, hogy lázas csak reggel amikor felkelünk. Majd még meglátom, hogy viseli. Mindenkinek szép estét!
2014. ápr. 8. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!