Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme széldzsekit venni nyárra? 9 hónapos a kislányom most

Figyelt kérdés
Kislányom most lesz 9 hónapos, és a széldzsekijén (átmeneti kabátka, nagyon vékony) éppen most romlott el a cipzár. Gondoltam, hogy vennék neki újat, most már 80-as méretben mert a 74-es pont most jó neki. Ti vennétek/vesztek a babátoknak nyárra széldzsekit? Vagy a mellény jobban megéri?
2014. ápr. 8. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én veszek, most lesz 2 éves nyáron, de tavaly is vettem. Anyuéknak Balcsin van nyaralója és sokat járunk le és bizony sokszor szeles az idő. Kirándulni is tökéletes.
2014. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, érdemes. a délutáni sétából hazafelé jövet vagy még nyáron is lehetnek hűvösebb napok. szerintem ezen ne spórolj. a gyógyszer többe kerülne egy esetleges megfázásnál (ne legyen!!!)

és igen, lehet már 80-as :) így még kora ősszel is jó lehet rá.

2014. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mellényt és széldzsekit is vettem neki. Egy-egy szeles, hűvös estén elfér, bár az én lányom már 2 éves, nyáron majdnem 2 és fél lesz, tehát az esti sétákra is velünk tarthat tó- vagy tengerparton. Oda meg éppen elfér. :)
2014. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondoltam, de néha tanácstalan vagyok. Mellénye igazából van, de az 80-as és még elég nagy rá, bár már volt rajta 2-szer. Meg az pufi is, szóval örülnék, ha ősszel még jó lenne rá. Kicsit korán vettem neki, azt hittem a 80-as méret is olyan gyorsan jön, mint az előzőek. :)
2014. ápr. 8. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!