Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a kisfiam neve? 21...

Mi legyen a kisfiam neve? 21 hetes kismama vagyok és nem tudok választani.

Figyelt kérdés
Igazából egyik név sem fogott meg annyira, hogy azt adjam neki névként. Nem tudom hogy fogom megtalálni a megfelelőt. Ötleteket várok :)

2014. ápr. 8. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Úgysem csak a Te döntésed, gondolom van apja is a gyereknek, és ő is beleszól majd a dologba.


Gergő, Tamás, Marci,

2014. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi ugyanígy vagyunk vele, mondjuk még nem tudjuk a baba nemét, de ha fiú lesz, akkor nagy bajban leszünk névválasztásnál:) Nekünk a Kristóf az, ami talááán:)
2014. ápr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Attól is függ szerintem milyen nevek vannak már a családban... én olyat nem adnék.

Vannak-e nem kedves ismerősök? - azok neveit sem adnám

Sem exek, sem főnök, talán kolléga nevét sem, csak ha nagyon tetszik.

Így azért szűkül a kör némileg.


Nekünk, amik tetszettek: Máté, Dominik, Balázs, Bendegúz, Boldizsár, Márk. Ebből Dominik lett a fiunk.

2014. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk anno ezek a nevek voltak a listán: Dániel, Benedek, Levente, Zalán, Mátyás . Dániel lett végül.
2014. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A vezetéknévtől is függ, mert lehet, hogy megtetszik egy név, de aztán a vezetéknévvel együtt már nem hangzik olyan jól.


Nekünk Botondunk lesz, és benne volt a topban még: Máté, Bence, Zsolt

2014. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Végignézitek az anyakönyvezhető neveket, kijelölitek, amit el tudtok képzelni külön-külön, egymás listájáról kihúzzátok, amik nem tetszenek, a maradékot tetszés szerint sorbarendezi mindkettőtök és pontozzátok, a legkevésbé tetsző 1 pontot kap és így tovább, végül összeadjátok a te és párod pontjait az adott névhez, és a legtöbb pontot kapó lesz az ideális név.
2014. ápr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Bálint, Botond, Dominik, Bence, Márk, Zsombor, Levente, Ádám, Kristóf. (nekem a Fülöp volt mindig nagy kedvencem, de sajnos ismerettségi körömben senkinek sem tetszett, nemhogy a páromnak :D)

A kisfiúnk Bálint lett végül. :)

2014. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kisfiam Levente. Tetszett még a Kristóf, Marcell, Ákos, Olivér.
2014. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nátán, Nataniel, Joel, Zoárd, Jonatán, Jordán, ha a ritka nevek is bejönnek. Sok sikert!
2014. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha egyszerűbbeket szeretnétek, akkor Levente, Olivér, Zalán, Alex, Dominik, Kristóf, Benjamin, Alex, Roland, Benedek, Ármin, Ádám, Krisztián, Máté, Áron, Péter, Gábor, Gergő, Dániel, Dávid, Richárd, Balázs, Bálint, Ákos, Márton, Norbert, Szabolcs, Zétény


Ha különlegesebbet, akkor Jázon, Alexander, Miron, Ábris, Ádel, Axel, Belián, Bercel, Dorián, Erik, Félix, Gerő, Joel, Kászon, Kende, Kolos, Larion, Leon, Martin, Maxim, Maximilián, Rajmund, Regő, Ronald, Ruben, Soma, Valentin, Vencel, Zente

2014. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!