Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tulajdonképpen mi az ideális...

Piroska és a farkas kérdése:

Tulajdonképpen mi az ideális mennyiség?

Figyelt kérdés
babânk 3800 -3900 gramm. nincs elèg tejem ki kell egészítenem de nem tudom hogyan szâmoljak. testsúlykgonként 120 gramm per nap vagy a testsúly egyhatoda per nap?
2014. ápr. 10. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Átlag: testsúly kilogrammban x150. Én így tudom.

Tehát nektek: kb. 570-590g

2014. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de azért nem eszik meg minden baba annyit, amennyi elő van írva. Szóval nem kell stresszelni, ha nem eszi meg.
2014. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
120-150g/kg. De ne stresszelj, ha o elegedett! Merdxegy-ket hetig es ha hizik akkor jo. Az enyem sosem evett annyit, mint a "nagykonyvben", 5,5hos, 8500g...
2014. ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A helyzet az, hogy 4100 grammal született, de én ezzel nem tudtam lépést tartani, így lefogyott. Most tápszerrel egészítem ki az anyatejet, de ha rajta múlna, egy étkezésre lazán lehúzna 100 grammot,csak én azt sokallom, még csak 10 napos...nem szeretném, hogy attól fájjon a hasa, hogy túleszi magát. Most próbálom a 80-at tartani.
2014. ápr. 11. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!