Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ruhát kell venni egy...

Mennyi ruhát kell venni egy újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Több méretből vásárolok a biztonság kedvéjért. Most veszek meg mindent szombaton a börzén. Mennyit érdemes egy méretből venni? Badi rugdalózó pulcsi. Kesztyű sapka van. Október 31 re vagyok kiírva.
2014. ápr. 10. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Februári a kisfiam. 3570-el született, és 52cm-vel. Az 56-os méretet 1 hónapig hordta. Volt neki egy pár darab 62-es is, de nagyon lógott rajta, így nem adtam rá, míg bele nem nőtt. 7-8 body, 7-8 rugi, overál, 1-2 együttes (pulcsi, nadrág). Ennyi ruhája volt neki újszülöttként. Napi 2x általában öltöztettem, mert bukott. Attól is függ, hogy mennyi ruhát veszel, hogy mennyit szeretnél mosni. Én az első hónapban kézzel mostam ki a kis ruhájait. Utána már több rucit vettem neki, és géppel mostam. Az ő ruhájait kb. heti 2x.
2014. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10-nél többet nem érdemes sem bodyból, sem rugdalózóból venni, mert olyan gyorsan kinövi. Nekünk is csak olyan 6-8db volt mindkettőből, én is napi szinten mostam, textilpelusból sem volt sok, úgyhogy az első 1-2 hónapban kézzel mostam, de az én lányom április végi születésű, úgyhogy a napon már akkor gyorsan száradtak a ruhák. Overálból talán elég 1, de ha használtan találsz olcsón esetleg a biztonság kedvéért vegyél még 1-et, harisnyából is 6-8 elég lehet, zokniból lehet többet, főleg ha börzén veszed, olcsón hozzájuthatsz akár egyben is. Sapka, sál, kesztyű, pulcsi, benti vékony sapi...
2014. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezek vannak.


8 hosszú ujjú rugdalózó 0 hónap

1 ujjatlan body 54

1 rövid ujjú body 56

6 hosszú ujjú body 56

2 rövid ujjú body 62

8 hosszú ujjú body 62

2 ujjatlan body 62

6 rövid ujjú body 68

3 hosszú ujjú body 68

1 ujjatlan body 74

4 rövid ujjú body 3-6 hónap

5 hosszú ujjú rugdalózó 3-6 hónap

2014. ápr. 10. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!