Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák! Ilyenkor...

Kedves anyukák! Ilyenkor milyen ruhát adtok csemetékre ha kúszni mászni tanul? 8 hónapos a babám félek hogy fel fázik! 22-23 fok van a házban. Fűtsünk be jobban?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 20:07
 1/4 Gabi86 ***** válasza:
Nálunk is kb 23 fok van.nem tudom van e szőnyeg (nàlunk csak egyikbe van,màsokba csak parketta).én egy harisnya nacit meg egy melegítőt szoktam ràadni + egy csúszàsgàtlós zoknit.felüre meg egy hosszú ujjú bodyt+egy vékony hosszú ujj felsőt,de ahol jàrólap van pl konyha oda ritkán ''engedem,, ki.
2014. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Parketta van mind2 szobában,köves a többi helyiség. Köszönöm a válaszod.
2014. ápr. 10. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem aggódtam túl ezt a kérdést. Nálunk a szobákat kivéve mindenhol járólap van, mindenhová engedtem kúszni-mászni. Ráadásul az én fiam karácsonykor volt 8 hónapos, tehát a tél kellősközepén, amikor alapból hűvösebb a padló. Azt tartottam fontosnak, hogy a mellkasa és a lába melegben legyen. Hosszú ujjú body, harisnya, melegítőnaci vagy kantáros naci volt rajta. Felülre adtam rá még egy vékonyabb pulcsit, a lábára pedig tutyit. Nem volt beteg. De most lényegesen jobb idő van.
2014. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiába fogszz jobban befúteni, a padló magasságban akkor is sokkal "hidegebb" van. Én is úgy csináltam mint az előőtem válaszolók, harisnya , nadrág és felülről is két réteg. Emiatt nem voltak soha betegek.
2014. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!