Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 5 hós baba hányhat attól,...

Egy 5 hós baba hányhat attól, hogy megcsapta a kakiszag (bocsi)?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom.
2014. ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedre konkrétan nem tudok válaszolni, de ami eszembe jutott: annyira büdöset kakil hogy attól hányni lehet? Nincs ebben nagy tapasztalatom, de az én fiacskám kakija ugyan nem ibolyaillatú, de nem is különösebben büdös. Mondjuk ő még csak anyatejes.
2014. ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kizárt,ők nem tudják még mi a büdös és mi nem.Mert ugye a felnőttek is a látvány miatt hánynak inkább,mert a szagot azzal kötik össze.
2014. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából, mióta pépeket is eszik, elég büdiket alkot. Mikor pelenkázom, rendszerint az orrom elé rakom a popsitörlőt, ha levegőt veszek, mert ha a látványt bírom is, a szag rendesen megkavarja a gyomrom. Apa dettó így van ezzel, úgyhogy ha én finnyás vagyok, akkor ő is...:)
2014. ápr. 11. 09:45
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

OFF:

nem a kérdésre vaszolok de én erről az orrom elé teszem a popsitörlőt leszoknék,azért gondolj bele majd ha nagyobb lesz a gyerek tudni fogja ám hogy miért csináljátok és ez maradandó károsodást okozhat:vissza tartja majd a kakát mert Anya Apa nem szereti és majd szorulásos lesz!

Szóval bocsi az offért,tudom nem finom illatú de sztem ez a gyerek szemszögéből nézve nem épp jó ötlet!

2014. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

OFF: sz. Orsi: Na, majd meglátod, ha nem csak anyatejes lesz! :)

Kedves 5.! Nem gondolom, hogy bármi pszichés problémája lenne a gyereknek ez miatt.

Kedves kérdező! Én nem tudom elképzelni, hogy a gyerek ez miatt hányjon. Egyébként az én lányom szokott olyan éktelen büdöseket tojni, hogy úgy pelusozom, hogy hátrafordulva, minél jobban eltávolodva a gyerektől (persze fogom a pelenkázón) veszek egy jó nagy levegőt, aztán amikor rendezem, addig visszatartom a levegőt. :)

Viszont a popsitörlő orr elé nem rossz ötlet, lehet, kipróbálom. Ha ezt viccesen előadod a gyereknek, hogy ájuldozol, mert büdi, akkor tuti nem lesz neki lelki sérülése.

2014. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok!

na gondoltam hogy jól le leszek hurrogva mert TAPASZTALATBÓL adtam egy tanácsot!Bírom hogy olyanok osszák az észt akiknek kicsi babájuk van és nemtudják milyen egy nagyobb gyerek szobatisztasága,pelusról leszoktatása,kaki vissza tartása!

Akkor leírom az esetünket!

Az én "drága" anyósom is ugyanezt csinálta:viccesen,pfújjogva,elfordulva tette tisztába néha a NAGYOBBIK gyerekem!Én már akkor éreztem hogy ennek nem lesz jó vége,szóltam is neki finoman hogy nem kötelező tisztába tenni mikor betojik majd én megteszem( ezek akkor voltak mikor néha kis időre beugrott unokázni és mihelyst nyomott egyet a gyeek már rohant is vele a pelenkázóhoz,én még észre sem vettem hogy bekakált a gyerek)

Eljött 2 éves kora után a szobatisztaságra szokatás ideje,és bizony 2 hét alatt szobatiszta lett a gyerek a PISIVEL.Azt gyönyörűen mondta hogy pisilni kell vagy csak odasétált a bilihez,letolta a gatyát és pisilt!

Csak a kakát tartotta vissza!Vagy még pelusba nyomta függöny mögé elbújva vagy kisbugyiba stb!

Gyerekorvost,védőnőt,ismerős phszihológust is megkérdeztem erről a kaki dologról miután jó pár hónapja fenn állt a probléma!MINDEGGYIK eggyöntetűen azt mondta hogy tuti attól,hogy anyós kicsi korától kezdve pfujjogott peluscserénél!Akkor még lehet úgy tűnt a gyereknek is vicces de ez igenis mély nyomot hagyott benne,mert az lett belé táplálva hogy ez valami nagyon csúnya dolog,ez valami bűn és ezért tartotta vissza,ezért bújt el a függöny mögé,ezért nem mert szólni hogy kakilni kell!


Nem mondom azt hogy a ti gyerekeitekkel is ez lesz de benne van a pakliba,nem igaz hogy nem lehet kibírni azt a fél percet míg gyorsan tisztába teszed,mindenféle pfujjogás,grimaszolás,elfordulás nélkül!

Te tudjátok?Így segítsen nektek az ember!Csak jó indulatból írtam!

Született azóta egy másik fiam is aki most 15 hós és őnálla ezt nem fogom engedni,már születése után borítékoltam anyósomnak!

2014. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6. vagyok

Kedves előző!

Ha már ott tartunk, hogy a kicsi babások "osszák" (mellékesen: osztják) az észt: a nagyobbik lányom 6 éves.

"Gyerekorvost,védőnőt,ismerős phszihológust(mellékesen: pszichológus) is megkérdeztem erről a kaki dologról miután jó pár hónapja fenn állt a probléma!MINDEGGYIK(mellékesen: mindegyik) eggyöntetűen(mellékesen: egyöntetűen) azt mondta hogy tuti attól,hogy anyós kicsi korától kezdve pfujjogott peluscserénél!"

Akkkor az enyém csodagyerek: SOHA nem volt kakivisszartási probléma. Pedig én szinte minden pelusozásnál "ájuldoztam". Az én lányomnak ez nagyon tetszett.

Sajnálon, hogy te ezt tapasztaltad. Nem vagyok benne biztos, hogy a te babádnál ez okozta. De valóban marha könnyű a dokidnak, védőnődnek erre fogni...

2014. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!