Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen, csakis magával a...

Milyen, csakis magával a gyermekvárással-szüléssel kapcsolatos nehézség, komplikáció miatt nem vállalnál következő babát?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha császár lett volna,akkor tuti nem szülnék még egyszer.De a kórházi napok is katasztrófálisak voltak,undorító wc,állva pisilés stb.

Nekem abszolút jó volt a terhességem,de ha lennék még egyszer,már nem szólnék az egy darab visszeremről,hogy hetekig naponta véralvadásgátlóval szúrjam a hasam.

Amúgy nekem a terhesség és a szülés dolgai a legkevésbé korlátozzák a következő gyerek vállalását.Sokkal több anyagi és lakhatási,meg elviselési gond van ,ami ellenzi.

2014. ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam a mérleg: 5 hét kórház (májproblémák miatt), császár, majd gyerekágy alatt még két hét, de már az intenzíven (mélyvénás trombózis). Először azt gondoltam, soha többet, de a gyerek megnőtt, én kikupálódtam és rájöttem, nem akarom úgy leélni az életem, hogy azon gondolkodom, mi lett volna, ha.... Ezért végigjártam nagyon sok, különböző helyen dolgozó orvost, a második gyereknek egyik "nem látta akadályát". Úgyhogy most azt mondom, csak akkor nem, A) ha fizikailag nem lehet, B) ha orvosilag igazoltan túl kockázatos vagy C) ha valami maradandó, az életemet örökre megkeserítő, számomra feldolgozhatatlan problémát okozott volna az első szülés.
2014. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én akkor nem vállalnék több gyereket, ha majdnem meghaltam / haltunk vna szülésnél. Akkor 100% nem mernék még egy babát bevállalni.
2014. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A terhességem legelején már progeszteront kellett szednem, hogy velünk maradjon, aztán a 9. héten részleges méhlepényleválásom volt ami miatt majdnem három hónapot ágyban kellett töltenem vérzéscsillapítóval és ugyancsak progeszteron tabletta társaságában, utána jött a toxoplazma fertőzés, de legalább a szülés könnyebb volt.
2014. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!