Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nem féltek hogy a...

Anyukák! Nem féltek hogy a babátok reggel hamarabb kel mint ti, és esetleg kimászik az ágyból, szobából? Nagyobb babákra gondolok persze. Vagy ti mindig felkeltek amikor a kicsi is?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nagyon ritka, mert én már 6kor kelek a férjemmel együtt, a babánk meg csak 7-730kor szokott. De ha előbb is ébred nagy ritkán, én mindig meghallom a mocorgását.
2014. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
1,5 (lassan 2 éves lesz) éves a lányunk, de kimászik...el van a szobájában, játszik, könyveket lapozgat, majd átjön hozzánk..de nem szol semmit, csak belemászik az arcunkba, majd nyom egy puszit. :D
2014. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én kizártnak tartom,mert rettentő rossz alvó vagyok,így még arra is felébredek ha dünnyögve altatja magát.

De amúgy ha ki is tudna menni ágyból/szobából,akkor szerintem minden gyereknek első dolga az anyjához menni és nem szétrámolni :)

Legalábbis ha lányom ébred és kihozom,első dolga menni ágyra és megkínozni az alvó apját.

2014. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert mi 6-kor kelünk, a 22 hónapos fiam pedig fél 8 körül, mélyen alszik még, amikor mi ébredünk. Egyébként pedig, ha felébred is előbb, mint szokott (esetleg ritkán délután, reggel sosem), ő akkor sem mászik ki, hanem elpihenget még és megvárja, hogy bemenjek.
2014. ápr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt mar ra pelda,amikor beteg voltam nagyon melyen aludtam reggel mivel hajbalba gyogyszert vettem be. Zorgesre keltem,este kint hagytam a felmoso kannat a konyhaba es volt benne viz is. A kisasszony folmosta a konyhat miutan o fol kelt :D 2,5 eves, megesnek ilyen dolgok :-)
2014. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még sosem fordult elő, hogy a fiam előbb kelt volna, mint én. Mivel annyira éber alvó vagyok, hogy szó szerint a szúnyog zümmögésére felébredek, így amikor ébredezett baba-nagyobb baba korában a fiam, azonnal pattantak ki a szemeim. Bár most már a fiam egyáltalán nem baba, hanem ovis, úgyhogy most már nem is lenne téma, ha éppen fel is kelne előbb, mert úgyis jönne ébreszteni. De még mindig éber alvó vagyok.:)
2014. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam két éves, kb egy hónapja kapott leesésgátlós ágyat, így ha felébred, akkor már szabadon tud garázdálkodni. Kicsit tartottam is tőle mit fog csinálni, de eddig minden ébredés után az volt az első, hogy átjött hozzám, és felébresztett, ha még aludtam.
2014. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!