Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyeves babatok minden etkezes...

Egyeves babatok minden etkezesre 200 gramm koruli etelt kap?

Figyelt kérdés
Vagy ket foetkezes kozt pl tizoraikor, uzsonnakor kevesebbet?
2014. ápr. 11. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom van hogy ebédre sem eszik meg ennyit.

Tízórai általában 150-170 ml gyümölcs, uzsonna 120 ml joghurt, rudi, keksz.

Este ált. egy nagyobb kifli vajjal, sajttal.

Attól függ milyen a kedve, van hogy megeszik egy egész üveg gyümölcsöt, ebédre meg mindenből kér amit mi eszünk. De ma pl. sokkal kevesebbet evett ebédre is és tízóraira is.

2014. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám a 10,5 hónapjával megeszik 200 grammnyi gyümölcsöt tízóraira, a délutáni joghurthoz is kell adjak piskótát, kekszet, stb., de már rá 2 órával jelentkezik a vacsoráért. Ebéd 220 gramm húsos főzelék. Sosem volt gond az étvággyal, de nem duci baba. Egyedül a reggeli-esti tápszeradagja nem nagy (hát nem csodálom, az íze miatt :) )
2014. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én 11 hónaposom talán soha nem eszik meg ennyit. Van hogy 150 gramm, van hogy kevesebb. Reggeli cici, tízórai gyümi, ebéd főzelék, uzsonna gyümi, vacsora főzelék+cici, így néz ki egy napunk.
2014. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!