Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám miért nevet a tesójána...

A babám miért nevet a tesójának, nekem meg nem?

Figyelt kérdés

8hónapos a babám, a nagyobbik gyerekem 4,5 éves. A kicsi mindig sokat nevetgél a tesóján. Én is meg tudom nevettetni, de ha a nagyobbik gyerekem csak pl felhúzza a szemöldökét, a kicsi már azon is majd kicsattan.

Miért nevet neki sokkal hamarabb, mint nekem? Természetesen nincs ezzel gondom, nem vagyok irigy se, meg semmi. Csak még mindig fura ez nekem, már egész pici kora óta ez van. Szerintetek miért nevet neki sokkal többet, és sokkal "pitibb" dolgokon is? Míg nekem meg produkálnom kell magam, mégha ugyanazt csinálom is mint a nagy gyerekem. Ugyanazon neki nevet, nekem meg nem.


Köszönöm.


2014. ápr. 11. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő mondta, hogy el se tudom képzelni mennyire rajonganak akicsik a tesóért. Igaza lett, alig pár hetes volt a kislányom, mikor már csodálattal nézte a nagyot. Most 6 hónapos a kicsi, 4 éves a nagy.

Volt olyan is, hogy sirt a kicsi, de hiába beszéltem hozzá, nem nyugodott meg. Bezzeg jött a nagy, elénekelte neki a hull a pelyhest, és a kicsi már vigyorgott is! Annyira édesek!

2014. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt én is tapasztaltam. Mikor még 2-3 hónapos volt a kicsi, a nagy meg hazajött az oviból délután, a kicsinek szabályosan felragyogott a szeme.
2014. ápr. 11. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Mert egy másik gyerek sokkal érdekesebb, mint Te.
2014. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen valahogy a gyerekeknek a másik gyerek sokkal nagyobb szám. Amikor a fiam megszületett, ahogy tudott figyelni, akkor már a 12 éves unokatesó volt az isten. Most 6 hetes a lányom, úgy nézi a 3,5 éves bátyót mintha más nem is létezne :)
2014. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet kérdező mint nálatok! :) csak kicsit kisebbek a gyerekek (4 éves és 6 hónapos).De olyan jó érzés hogy már most mennyire szeretik egymást!! :) imádnivalóak
2014. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!