Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek soha tobbet nem...

Van akinek soha tobbet nem sikerult lefogynia szules utan?

Figyelt kérdés
ugy ertem soha tobbet nem nyerte vissza szules elotti alakjat?
2014. ápr. 11. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Biztosan van. Aki nem mozgott és diétázott. Néhány változás az ember testén örökre megmarad, de a súly azért visszaállítható (mondom ezt TAPASZTALATBÓL PCOS-sel, IR-rel, egyéb hormonális gondokkal úgy, hogy 20 kilót híztam várandósan). Van egy amerikai dietetikus, ő mondta egyszer, hogy a koncentrációs táborokból senki nem tért haza kövéren.


Ne értsd ez pejoratíve, arra akarok célozni, hogy mindenki lefogyhat. Kérj dietetikustól segítséget ha szükséges, sportolj, és menni fog.

2014. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan, de lehet ő nem is akarta. Szerintem van benne valami, hogy ha akarja és megtesz érte amit kell akkor sikerülni fog.
2014. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de az két dolgot jelent:

-az illető beteg

-az illető nem tett meg mindent.


Az első esetben orvosi kezelés után le lehet fogyni.

A második esetben simán le lehet fogyni, csak a lustaság nagy úr. Egy egészséges szervezeten a zsír kizárólag annyit jelent, hogy többet eszik, mint amennyire a szervezetésnek szüksége van, túleszi magát és abból háj lesz.


Mindenképpen le kell fogyni, az egészséged miatt is. Később számtalan betegséget okoz a háj, egy szülő pedig már a gyermekének is felelősséggel tartozik. Ha másként nem, orvosi segítséggel menni fog.

2014. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
akkor itt mindenki szuper vekony lett egy gramm felesleg nelkul.az jo.en meg dolgozom rajta.
2014. ápr. 11. 14:54
 5/15 anonim ***** válasza:
??? Ezt hol olvastad?
2014. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ÉN nem vagyok szupervékony, maradt rajtam 3-4kg a szülés után, de még ugy gondolom belefér a tűréshatáromba. EGyenlőre sok a teendőm a 3gyerekem körül, és nemigen tudok speciális diétát tartani mellettük. Csak egy példa: Ha reggeliznek- adok nekik pl virslit, kenyeret, sajtot, zöldséget- de ha meghagyják nem fogom a kaját kidobni... Nem bírom elviselni a pazarlást. A diétám sokszor abból áll, hogy maradékokat eszek, az édességket kerülöm- kb ennyi. Ha megyünk motorozni, próbálok kocogni mellettük.

Tudom, hogy nem sok, de egyenlőre ennyire tellik tőlem.


De egyébként érdekes az, hogy vannak lányok, akiket a szülés teljesen megváltoztat külsőleg. Anyukám szomszédjában lakik egy fiatal pár. Nagyon helyes és csinos-vékony a fiatalasszony, aki iszonyúan elhízott a terhessége alatt. De tényleg úgy el volt torzulva az egész arca, hogy én pl nem ismertem fel az utcán. Már egy éves a kicsijük- és nem túlzás, de nagyon kövér maradta a csajszi. Az arca mostmár hasonlít a régire, de a teste... MIntha nem ugyanaz az ember lenne mint 2éve, mikor összeházasodtak. Nem a rosszindulat szól belőlem, valószínű, hogy nem tehet róla, de ilyen nővel, aki így megváltozott, és így meghízott a terhessége alatt, és szülés után, még nem találkoztam.

2014. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem jobb alakom van két gyerek után, mint előtte.Kilóban ugyanannyi vagyok, de nőiesebb formásabb lettem, pedig én 35-40 kilót híztam terhességenként, amik fél év alatt le is mentek. A csíkok megmaradtak, de ennyi.

Néha azért ha látok egy olyan anyukát, akin nagyon megmaradtak a kilók, és megviselte szülés, akkor el szoktam gondolkozni, hogy de jó nekem, és hálás vagyok.

Azért veszprémi anyukákkal szívesen eljárnék futni(jobban mondva csak kocogni), bicózni.

2014. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Aki akar az lefogy. Ha nem akar, akkor nem. Én 10kg-val vagyok kevesebb mint mikro teherbe estem.
2014. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem 30 kilót kellene lefogynom, de nem akarom kockáztatni a szoptatást. 8 hónapos a babám.
2014. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8 hónaposan már nem lételem a szoptatás. Raádásul a sporttól meg az egészséges étrendtől nem fog elapadni a tejed. Ezek inkább kifogások.
2014. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!